Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jake jste meli pocity pri rozbalovani psp?


kuba741

Recommended Posts

tema tohoto topicu je jasne.takze ja ho dostal 13.cervna 2008 v pátek LOL.

mama mi ho koupila na narozky v electro worldu.bylo to slimko s fw 3.90 a se hrou burnout dominator.po 50m od prodejny jsem ho zacal vybalovat,nejak extra radost jsem nemel ale druhej den kdyz jsem se probudil tak jsem byl zasycen euforíi:cheesygrin::wohow: a co vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to já kupoval PSP od kámoše kterej jezdí brzo do školy a chodí pžz náš barák a kvůli tomu sme musel vstávat v 6:30 :D (normálnš vstávám tak v 7:20 a sem nasr*nej že musim vstávat :D)a tohle sme vyskočil rovnejma nohama z postele a uš sme běžel :D takže zážitky uplně suprový :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocity jsem moc velky nemel... mel jsem nervy v kybli pac kdyz jsem kupoval PSP tak byla uz docela dlouho v obehu nova deska... takze nervozita jak svin a nejakehe peclive rozbalovani se u me nekonalo :-D proste sem vsechno vyhazel z krabice, zapnul a pak se jen radoval ze mam fw 3.95 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm zase takovej ten topic... no :) ale tak si taky zaposthunteřim :)

Takže já koupil PSP někdy 31.7. tuším, jel s ním ještě asi hodinu MHD v Práglu, nemohl jsem se dočkat až to rozbalím, pak jsem přijel domů a neměl klíče, tak jsem ještě hodinu čekal na tátu až přijede z práce, v PSP byla pochopitelně vybitá baterka, tak jsem si to alespoň celou dobu prohlížel :-D No a radost veliká, ani se mi nechtělo jít druhej den na brigádu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znicehonic me tesne pred narozkama napadlo, ze chci PSP a pak jsem trpel denne od rana do vecera, ze ho nemam a jak jsme ho sli s mati koupit, tk jsem supnul krabici do baglu a okamzite v busu vybalil a jak jsem nastavoval jenom ten jazyk, casovou zonu, nick, atd, tak jsem byl uplne udelanej.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znicehonic me tesne pred narozkama napadlo, ze chci PSP a pak jsem trpel denne od rana do vecera, ze ho nemam a jak jsme ho sli s mati koupit, tk jsem supnul krabici do baglu a okamzite v busu vybalil a jak jsem nastavoval jenom ten jazyk, casovou zonu, nick, atd, tak jsem byl uplne udelanej.. :D

U nastavovani sem prozival orgasmus tez :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho dostal 30.6.hned po vysvedceni a uz jsem ho nevybaloval ptz tata ho bral pres osobku tak ho pri predani vyzkousel(bylo docela slozity mu vysvetli jak ho zapnout) a flash byl asi pred tejdnem kdyz se mi povedlo prekecat tatu abych si tam moh dat cfw tak sem si ho tam skoro hned nahral za pomoci kamaradovo fatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem ho pred třema rokama na vánoce..Value pack + 2gb + lego star wars (kolem 10000)asi jednou, dvakrat jsem zapnul lego, slo to dost pomalu, pak uz to neslo, vubec, slo na reklamaci mechaniky...Takze to bylo dost smutny no.Tenhle rok jsem prodal psp za 4000(!!!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při rozbalování mýho 1. PSP jsem od toho hodně očekával měl sem FATko s 1 GB kartou a UMD hru THE SIMS 2... :psp: jenže hra měla dlouhý loadingy navíc byla nezáživná narozdíl od PC verze :D takže docela zklamání

Ale pak to spravil CUSTOM FW :psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocity, fajn :love::D, PSP mi vydrželo do teď a pořád vypadá slušně a prodal bych ho asi jen v největší finanční krizi xD

nejhorší bylo když jsem si ho koupil a zjistil že si ho budu moct dát do zásuvky až doma :lol: xD (cca 60km autem xD) tak sem si jen tak pročítal návod a prohlížel ostatní věci ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem dostal psp slimko k svátku byl sem tak sťastnej že sem se vykašlal na naky ostatni volovinky a šel sem se hned zavřít do pokoje heál sem asi 10minut a pak us to byla nuda furt jen jednu hru co ktomu byla-Ridge Racer 2

no tak sem sel za tatou a hned když sem začal řikat že to chce hry v sekundě sme byly oblečený a jeli dostal sem tekken dark resurresion,the sims 2 pets,need for speed most wanted a paměťovku 8GB a pak us sem jen hral do tý dobi dokud se mi hry nepostráceli a paměťovka nerozbyla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocity sem mel nic moc a to jsem se na neho tesil hodne dlouho ale jakmile sem ho mel v rukach bez flashe s jednou UMD hrou (tekken) ktera me osobne moc nebavi moc radosti sem nepocitoval ale jak sem si ho nechal flashnou byl sem nad miru spokojen a az sem se divil co takovej prcek dokaze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocity jsem neměl žádné, čekalo na mě za výlohou bazaru. Jiné pocity mám když čtu nadpis nesmyslného topicu o rozbalování čehokoli. Za chvíli tu budou témata typu jaké pocity máte při pohledu do mísy, než spláchnete co jste natropili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu