Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry XBOX 360 a dítě 7 let ?


on-dra

Otázka

Zdravim všechny, nenašel jsem konkrétní thread, tak zakládám nový. Mám dotaz. Otec chce koupit mojí mikro sestře (7 let) k Vánocům 360 elite ve verzi s kungfu panda a indiana jones . Pár info : platí on, takže spekulace o levnější verzi xka nemají smysl, jedině že by někdo našel fakt nějakou edici pro malý děti. Za 7500 s hrama za cca 2000,- je asi lepší než premium podle něj. Jde o to, že flash nepřipadá v úvahu , nebudem přeci učit ségru pirátství 8) .

A hlavně se chci zeptat, jestli existuje nějaký žebříček her pro děti, protože nějak hledám a nic. Nebo nějaké rezenze atd. Prostě napište něco ať nekoupim a pak mě sestra pošle někam... Nebo doporučí někdo nějakou další hru pro dítě? Fallouta asi hrát nebude...

Celkově budu rád za názory ohledně xka a dětí, jako třeba jestli zvládnou xlive atd. sám s tim totiž žádný zkušenosti nemám.

Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Žebříček her to sice není ale v kategorii dětské hry to je --> http://www.xzone.cz/vyloha.php3?vyber=detska&druh=xbox360 jinak pokud vím tak Viva Pinata je v českém jazyce což je super.Jinak XBL zvládá i moje sestra (17let) je pravda že je sice o 10 let starší ale pokud umí tvoje sestra zapnout PC tak je na tom lépe jak ta moje:Dprotože ta ho sotva umí zapnout:):D...takovej je život někomu nadělil v něčem méně v něčem více:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no wii mě taky napadlo, ale myslim že táta už má vybráno...navíc se mi zdá to xko premium s kungfupandou a indiana jonesem za 7500 docela slušná cena. a to wii neni nejlevnější.. volím xbox, teĎ ty hry.. zatim mi vychází podle hodnocení viva pinata první díl, ale ten se moc neprodává, ale na aukru ho někdo nabízí... pro začátek uvidíme, zas aby u toho netrávila mládí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam 8 a 4 letyho synovce a v pohode pari GTA 4 ... naucili se to do hodinky sice nedelaj mise ale jen tak si chodej a proste strilej, jezdej, litaj, atd ...

Premyslel jsem ze jim vypalim nejakou parku pro deti, tak jsem skusil demo viva pinata a nejak sem to nepobral :D ... Lego SW, Indi, atd maj na PC ... Premyslel jse o KUNG FU PANDA co vy na to ?? je to dobra hra pro deti ... a zabavi to i starsi ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

doporučuju crash (2 tituly), sonic, serii lego, nebál bych se ani auticek i kdyz to je devce, strilecky zatim vynechej to chce vic cviku, kdyz je neco zabije tak maji decka stres synka (8 let) hodne bavilo golden axe, ale to je sama krev a ma ji ted zabavenou a smazi crash mutant :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já jsem to téma chtěl dát do jiný sekce, ale vzhledem k počtu příspěvků jsem se přehlídnul no :-) a hned mi přišlo varování o duálnosti témat...hold amatér no.. takže sory . a gtaIV si myslim že by asi rodiče nepřekousli kdyby to hrála,ale díky za tipy...xbox elite je na cestě v edici holiday něco... je tam kungfu panda,tak vyzkoušim a poreferuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já jsem to téma chtěl dát do jiný sekce, ale vzhledem k počtu příspěvků jsem se přehlídnul no :-) a hned mi přišlo varování o duálnosti témat...hold amatér no.. takže sory . a gtaIV si myslim že by asi rodiče nepřekousli kdyby to hrála,ale díky za tipy...xbox elite je na cestě v edici holiday něco... je tam kungfu panda,tak vyzkoušim a poreferuji..

Já si myslím že by překousli:D...Moje máma občas hrála taky GTA 4 sice jenom jezdila no ale co:).Jinak moje sestřenice hrála GTA taktéž a dělala mi mise tak jsem jí založil profil a teď když přijde tak hraje na svém profilu a musím říct že jí to jde dobře (asi 40%) ... jako na to že je to holka a hraje to asi měsíc:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

TO on-dra: kdyztak sem pak hod nejaky dojmy z hrani Kung Fu Pandy mozna bych to sosnul pro kluky ad se pobavi (jde ta hra pro dva ??) a co takhle skusit nejaky sport pro tvou sestru ?? Hokej, Fotbal nebo neco takovyho vim ze to je holka ale nikdy nevis co ji chytne :)

A jinak to GTA IV jak tak koukam je pro vsechny generace - Rodice, deti a jejich vnoucata :) .... este by to chtelo prarodice a bylo by to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak trošku problém volali mi v pátek z prodejher.cz , že mi nemůžou poslat tu mojí verzi s kungfupandou a indiana jonesem...prý jestli chci elite s forza 2...tak sem dost naštvaně zrušil objednávku, protože pokud jim samotné vyřízení objednávky trvá 4 dny, to už samo o sobě něco naznačuje. takže jsem dnes šel do electroworldu , kde měli poslední xko s pandou za 7999,- což si myslim, že je relativně ještě dobrá cena. No a teď to zapojuji a mám bohužel jen starou telku philips, tak všechno spojim, připojim scart, zapnu konzoli a ovladač,....ale obraz nikde, tak musim vykoumat co s tim je.. všechno to hučí bliká, ale nějak nehraju :cry: .. asi telka už něco zažila.. takže o pandě poreferuji až to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu