Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Účet Hosta


sysasysa

Otázka

Čus lidi. Mám takovej menší problém. Na mym PC je jeden uživatelskej účet a ten je pod heslem. abych heslo obešel, tak musim buď povolit účet hosta a nebo přes nouzovej režim pracovat s účtem Administrator. Zatim používám to druhý, protože sem si povolil Guesta a ten mi potom z uživatelskejch účtů zmizel. Nevíte co mám udělat jak ho tam zase vrátit nebo abych ho aktivoval/deaktivoval když neni v uživ. účtech? Předem dík za odpověď.

PS: SPěcháá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

s uctem admina muzes pracovat i v normalnim rezimu... jen na prihlasovaci obrazovce stisknes dvakrat CTRL+ALT+DELETE

a do pole jmeno napises Administrator

a heslo je pokud si ho nezmenil zadny..

a heslo se da na winXP zjistit pomoci ophcracku...(ophcrack liveCD) jen pres nero vypalis obraz na CD a pak z toho nabootujes a tak pul hodky pockas...

me to zjistilo 4 hesla z 5.. to paty je moje a je delsi nez 14znaku a ma hacky a carky...

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=133599&package_id=167699

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo to já pochopúil a vim že host je na hovno. tak aspoň aby ho admin mezi účtama viděl, protože by mě táta asi hodně seřval kdyby věděl že se v tom hrabu.. Sice je to PC mě a bratra ale rodiče tam dali heslo abysme si nemohli furt hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno jako mně zmizel úplně mezi uživ. účtama takže ani nevim jestli si mi ho podařilo zablokovat. zkoušel sem to jinak ale eště sem nezkoušel.

EDIT: A jak požít to CDo co si sem dal? Vypálim a pak mám nabootovat z něho jak?? Ušetřim ti tu otázku: ANO SEM NUB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu