Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rezistor R709 na LiteOn mechanike


tamburello

Recommended Posts

Ale inac to je dost mala hodnota. To by som ten odpor rovno mohol vynechat a spojit to nakratko...hm...

Co ty nato? Aku funkciu moze mat ten odpor?

Ja jsem ti to psal vcera uz na ICQ :) pravdepodobne je to pull-up rezistor pro ten obousmerny TTL seriovy kanal. Kdyz to prepojis dratem, tak to musi prezit...sice to neni nijak "hezke" ale fungovat to musi!

JEN SI DEJ POZOR AT NESPOJIS NECO JINEHO!!!!!!

Dneska jsem tu mel mechaniku kterou zkousel prej nejaky brnak....zatim nevim kdo, ale zjistim to, uz se nemuzu dockat az mu vynadam ze tomu chudakovy tvrdil, ze jako jediny v republice ma LiteOnku ktera nejde precist....

tak to udělej tak jak napsal arcane xD ... změř mezi svorkami napětí a proud ale xko musí být zapnuté

Chlapy takhle nEE!!

Pokud ma takovou smulu / nesikovne ruce ze utrhnul rezistor, tak mereni za chodu je nejlepsi sance jak neco vyzkratovat :) Na mereni rezistoru staci obycejny Ohm-metr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ti to psal vcera uz na ICQ :) pravdepodobne je to pull-up rezistor pro ten obousmerny TTL seriovy kanal. Kdyz to prepojis dratem, tak to musi prezit...sice to neni nijak "hezke" ale fungovat to musi!

JEN SI DEJ POZOR AT NESPOJIS NECO JINEHO!!!!!!

Dneska jsem tu mel mechaniku kterou zkousel prej nejaky brnak....zatim nevim kdo, ale zjistim to, uz se nemuzu dockat az mu vynadam ze tomu chudakovy tvrdil, ze jako jediny v republice ma LiteOnku ktera nejde precist....

Chlapy takhle nEE!!

Pokud ma takovou smulu / nesikovne ruce ze utrhnul rezistor, tak mereni za chodu je nejlepsi sance jak neco vyzkratovat :) Na mereni rezistoru staci obycejny Ohm-metr.

jo sry uplně jsem zapoměl že když tam není ten rezistor tak se to může odpalit:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo sry uplně jsem zapoměl že když tam není ten rezistor tak se to může odpalit:ziped:

To ani ne...je to pouze napajeni serioveho kanalu..kdyz nebude, tak to nepujde precist, ale nic se neznici.

Ja jsem ale zvazoval situaci, ze je tam blizko sebe VCC, GNG a spousta signalnich vodicu a je to dost TITĚRNÉ a jestli tam za chodu strci merici eletrodu, tak klidne muze neco propojit. Pak uz se mu z toho jen zakouri a uz nebude co nacitat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu