Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

New Dash + flash


kucis

Otázka

Asi jsem trochu pozadu, páč jsem tu nedávno četl, že nový dash na flashlé konzole nepůjde :blink: Ale teďka tady vidím lidi s podpisem s novým dashem a podtím normálně psané např: "arcade + flash + hdmi a atd atd". Takže to asi jde. Má to vůbec cenu tohle řešit? Jde ho nainstalovat třeba přes USB Flash at nemusím na live?. Přemýšlím, zda nový dash k nečemu je, páč nemám ani hadr a jiné výhody, kromě nového vzhledu a ukládání her na hadr to asi nemá, dík.

Edit: Prosím o přesunutí do sekce otázky a odpovědi, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj , nahral jsem si pres FLASHku novy dash NEX a po nainstalovani mi nejdou prehrat filmy divx,xvid . Cetl jsem na forech ze po nainstalovani NEX stahne jeste z LIVE nejakych 100Mb a kodeky (mam BAN na LIVE).Nevite nekdo jestli se to neda nekde stahnout extra a nainstalovat do xka dodatecne pres FlashDisk nebo primo na HDD pres Xplorer360 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj , nahral jsem si pres FLASHku novy dash NEX a po nainstalovani mi nejdou prehrat filmy divx,xvid . Cetl jsem na forech ze po nainstalovani NEX stahne jeste z LIVE nejakych 100Mb a kodeky (mam BAN na LIVE).Nevite nekdo jestli se to neda nekde stahnout extra a nainstalovat do xka dodatecne pres FlashDisk nebo primo na HDD pres Xplorer360 .

Ty hele a oplatilo se ti dávat ten nový dash? Co s tče kodeků, zkoušel jsem googlit a nic, ale možná někde na xkových forech budou, nevím. A nebo zkusit někoho kdo ty kodeky má instalnuté a nějak vytěpat s hardu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prominte,nejak jsem to v topicich pro zacatecniky neprecetl..mohl by mi nekdo treba na PM,abychom tady nespamovali atp vysvetlit,co je to dashboard..nejak si tim nejsem jisty zdali je to to,co si myslim..pokud to je uz nekde tak se omlouvam prosim jen link jelikoz jsem to nemohl najit..nejaks e mi se*e net..diky moc..a prosim admini aby tohle nebrali jako spam jen nechci zakladat novy topic,jestli to tu uz nekde bylo a zaroven to nemuzu najit..diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
prominte,nejak jsem to v topicich pro zacatecniky neprecetl..mohl by mi nekdo treba na PM,abychom tady nespamovali atp vysvetlit,co je to dashboard..nejak si tim nejsem jisty zdali je to to,co si myslim..pokud to je uz nekde tak se omlouvam prosim jen link jelikoz jsem to nemohl najit..nejaks e mi se*e net..diky moc..a prosim admini aby tohle nebrali jako spam jen nechci zakladat novy topic,jestli to tu uz nekde bylo a zaroven to nemuzu najit..diky

Tak zaprve na tyto otazky typu lama je tady zvlastni topik , oznaceny jako dulezite :

http://console-forum.net/showthread.php?t=42332

Zadruhe diskuze o novem dashboardu je tu taky velice obsahla i s potrebnymi downloady :

http://console-forum.net/showthread.php?t=27134

Takze se ptej tam , tady lock...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu