ahoj, dělám ve společnost Comfor a z osobní zkušenosti tě asi moc nepotěším. Celkem dost to kontrolujou, právě ty šroubky a tak, také tam mohou být skryté plomby atp.
nicméně do reklamace to můžeš dát tak i tak.. nic s tím nezkazíš. ;)
Přeju hodně štěstí, pak dej vědět, jak si dopadl ahoj