Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 6 Modern Warfare 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MW2 dohráno.. přáběh celkem dost suchej (COD4 je na tom 100x líp)... jinak efekty pěkný, nový nápady /např lezení po ledové skále) Special Ops jsou taky zajímavý... nejsilnější stránkou hry ale bude opět MP..

takže hodnotím SP 5/10 a MP 9/10...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heledal někdo tu misi ve specops na konci jak máte zabít těch 10 obrněných týpků?? (samozřejmě že mluvím o veterán obtížnosti) zkoušel jsem to chvíli s brachou a je to skoro nemožné ... kdybych měl apson kulomet ... ale s bazukou a branátometem to prostě nejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní hra ... ale mam jeden problém :lol: Celý jsem to udělal na Regular, pak jsem si řekl, že to dám na veterána a to je ten problém :D mam to celý hotový až na jednu misi s názvem LOOS ENDS. Vždycky mě sundaj granátometem těsně předtim než mě maj sundat ... nehorázně mě to štve, nemáte někdo nějakej tip jak to udělat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heledal někdo tu misi ve specops na konci jak máte zabít těch 10 obrněných týpků?? (samozřejmě že mluvím o veterán obtížnosti) zkoušel jsem to chvíli s brachou a je to skoro nemožné ... kdybych měl apson kulomet ... ale s bazukou a branátometem to prostě nejde :D

jesli to ještě nemáš, tak asi jediná schůdná možnost (teda aspoň podle mě a několika mých kumpánů se kterýma jsme to asi po 5 hodinách udělali :D ) je ustupovat a střílet na ně(nejlépe za roh) granátometem... ale i tak je to dmntní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jako asi už většina lidí jsem dohrál CoD: MW2 :) ...když blu-ray disc vracel zpátky do krabičky, tak jsem okem zavadil o manuál (kterej normálně nečtu). No a ze zadní strany manuálu je kód na registraci hry na stránkách výrobce ( http://www.infinityward.com/ ). Problém je v tom, že vůbec netuším kam tam ten kód mám napsat :). Možná stupidní dotaz, ale fakt by mě to zajímalo. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumim moc anglicky :cry: takže mohl by mi někdo pls :bash: vysvětlit o co v Modern Warfare 2 de ? vim že to navazuje na CoD 4 a že vás ten americkej generál zradí ale nejde mi do hlavi kdo a hlavně proč zautočil na USA ? p.s. předem dík :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumim moc anglicky :cry: takže mohl by mi někdo pls :bash: vysvětlit o co v Modern Warfare 2 de ? vim že to navazuje na CoD 4 a že vás ten americkej generál zradí ale nejde mi do hlavi kdo a hlavně proč zautočil na USA ? p.s. předem dík :wohow:

Rusko napadlo USA kvuli tomu masakru na tom letisti(ty si byla agent CIA)a oni to vedeli(Makarov)a tak te zastrelil...a zustalo tam telo Americana(tebe)..takze si Rusko myslelo ze to byla Amerika(meli zbrane co pouzivaji Navy/atd..z USA)a napadli USA..a tak vznikl ten konflikt..jediny co sem zatim nestihl je ...proc te zabil Sheperd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu