Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 6 Modern Warfare 2


tekken90

Recommended Posts

doufám že oba mluvíme o obtížnosti veterán :D

jinak fakt to je nemožný dojet sám ...

kdyby aspon v tý misi byl kulomet ... to by bylo pak easy :D

Samozřejmě, že Veteran obtížnost :D, chci všech 69 hvězdiček (mám 51 :)) ...mně by stačila i sniperka :D

PS: z dostupnýho arzenálu na ně pořádně platí jen RPG do hlavy :D -> když se dobře trafíš, tak je hned tuhej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Samozřejmě, že Veteran obtížnost :D, chci všech 69 hvězdiček (mám 51 :)) ...mně by stačila i sniperka :D

PS: z dostupnýho arzenálu na ně pořádně platí jen RPG do hlavy :D -> když se dobře trafíš, tak je hned tuhej :D

C4 taky nejsou špatný ...

snipa moc nepomáhá ... pro mě byl nejučinější kulomet ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano odomikas si obleky pre snipera.. az nato, ze Urban je za 150 ONE HIT KILLOV so sniperkou a Desert je za 200.. mam ich kazdu prestiz :dozey: po odomknuti vsetkych dostanes title s lietadlom a embem hlavy snipera v kamuflazi ..

Smazak, ano, je to remake mapy z cod1 ak sa nemylim :)

Tak nechci si hrát na všeználka, ale jak si odemykáš suity? Dyť nikde v create class nemáš možnost "select suit camo"... Já myslel že se obleky automaticky mění v závislosti na mapě?

A koukám, že tu máte problém se Spec Ops High Explosive...tady je jeden levný a špinavý trik :D http://www.youtube.com/watch?v=RrbHovu4_Ws

Edit - Omluva, moje blbost, kolem 50 úrovně mi naskočilo něco ve stylu "na zasněženejch mapách můžeš používat snow camo"... ale kdybych to přehlíd ani bych se nedivil :P a se snipou moc nehraju, až na wastelands sou na to podle mě moc malý mapy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koukám, že tu máte problém se Spec Ops High Explosive...tady je jeden levný a špinavý trik :D http://www.youtube.com/watch?v=RrbHovu4_Ws

Podobný video jsem viděl...takhle tam zakempit je jediná možnost :).

PS: S tou C4 je dobrej nápad, musím to zkusit :D:coolgun:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se chci zeptat jestli je zamerovini jak u GTA nebo jako u BF a dalsich her ze clovek musi sam joystickem zamerit....nebo je nakej pomocnik prosim odpovezte

Je možnost si zapnout autoaim, takže při pohledu přes mířidla se automaticky zaměříš na nepřítele. Ale přicházíš o ten pocit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel na pc ale je to neskutecna blbost - stasnej zmatek ze vsech stran se strili a jenom neprehlednost - nevim jak to muze nekoho bavit - ta hra je graficky povedena ale hratelnost nula nula nic -jo tak 10 az 15 let zpet to byval cas kdy vychazely hry s perfektni hratelnosti ale ted je to hnus a nezalezi jestli ovladate vojaka psa a nebo martana vsechno je na jedno brdo a lidi jsou ztoho akorat zblbli - kazdy mlady kluk dnes neumi nic jineho nez jen drepet pred obrazovkou a hrat ty vypatlany hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel na pc ale je to neskutecna blbost - stasnej zmatek ze vsech stran se strili a jenom neprehlednost - nevim jak to muze nekoho bavit - ta hra je graficky povedena ale hratelnost nula nula nic -jo tak 10 az 15 let zpet to byval cas kdy vychazely hry s perfektni hratelnosti ale ted je to hnus a nezalezi jestli ovladate vojaka psa a nebo martana vsechno je na jedno brdo a lidi jsou ztoho akorat zblbli - kazdy mlady kluk dnes neumi nic jineho nez jen drepet pred obrazovkou a hrat ty vypatlany hry

Teď si spojil moje 2 oblíbené fráze - "dřív bejvaly hry lepší" a "ty dnešní mladý furt jenom sedí u počítače" :wohow: ale teď vážně, nvm jesli si to hrál na PC ale na PS3 (tenhle topic se nachází v PS3 sekci...) se určitě nestřílí ze všech stran ani při plném počtu, ale jesli lamsky nabíháš do prostoru tak se nediv. A na jedno brdo? Ve hře je tolik věcí, zbraní a modů že je problém se v tom vůbec zkoordinovat. Neříkám, že to musí bavit každého, ale říct o nejhranější MP hře současnosti že to je neskutečná blbost, to mi rozum nebere :D. A napsat "kazdy mlady kluk dnes neumi nic jineho nez jen drepet pred obrazovkou a hrat ty vypatlany hry" na herním fóru, to je taky na pováženou 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Pro mě zklamání ... za 4 hodiny dohráno :( sice né na veterána, ale stejně :D

NJ , ale ešte tu máš Spec Ops ..

Zozberal si všetky Intely ? Prejdi to na Veterana .. Urob všetky trofeje/ajchy ..

Multiplayer je určite skvelý ( zachvílu budem kupovať na PS3 ) ..

Ale keď si hral iba singla na Regular , tak sa nečudujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, trofeje prodluzuji hratelnost hry.Pro "me" urcite MW2 nebyl zklamanim, naopak. U singlu jsem se bavil kralovsky, od zacatku az do konce. :) Ted to jedu po 3. na Veterena a obcas zkousim Spec Ops s prateli. Kdyby mel nekdo zajem a potreboval taky pomoct se Spec ops, klidne mi napiste, budu jen rad - PSN ID : PredatorCZ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, trofeje prodluzuji hratelnost hry.Pro "me" urcite MW2 nebyl zklamanim, naopak. U singlu jsem se bavil kralovsky, od zacatku az do konce. :) Ted to jedu po 3. na Veterena a obcas zkousim Spec Ops s prateli. Kdyby mel nekdo zajem a potreboval taky pomoct se Spec ops, klidne mi napiste, budu jen rad - PSN ID : PredatorCZ :D

A kolik máš hvězdiček??? Já jich mám 57 a chybí mi 4 mise na Veterana :).

PS: Přidám si tě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, trofeje prodluzuji hratelnost hry.Pro "me" urcite MW2 nebyl zklamanim, naopak. U singlu jsem se bavil kralovsky, od zacatku az do konce. :) Ted to jedu po 3. na Veterena a obcas zkousim Spec Ops s prateli. Kdyby mel nekdo zajem a potreboval taky pomoct se Spec ops, klidne mi napiste, budu jen rad - PSN ID : PredatorCZ :D

A kolik máš hvězdiček??? Já jich mám 57 a chybí mi 4 mise na Veterana :).

PS: Přidám si tě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Něco jsem našel. Seznam perku a jejich vlastnosti.

Muže mi tady zkušenej hráč poradit jak fungují a jak je používat.

Hru mám týden.Campan mám dohranou,ale on-line mi to moc nejde.Mám 23 level.

Můj voják je pomalej,neběhá sotva chodí,všichni utečou jsem SNADNÝ TERČ a o míření ani nemluvím.Na mně stačí krátka dávka a mně na zabití nestačí zásobník.

díky za případné rady a návody

S pozdravem Bodie072

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto je dobrá stránka na perky ..

A k tým zbraniam .. Preto si ťa dávajú na 2-3 rany , lebo používajú 2. PERK Stopping Power a zbraň s velkým Damageom ..

Doporučujem hrať s UMP45 ( keď hráš S&D .. ) ..

GL !

Keď je tvoj vojak pomalý , asi máš LMG a nepoužívaš Light Weight ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bodie072: nejčastěji používám SCAR-H a k tomu AA12,44 Magnum a THUMPER

Perky: maraton,lightweight,steady aim

SCAR-H je dobrej, zkus si k tomu perky : 1. Sleight of hand 2. Stopping power 3. Commando. Nejlepší by bylo abys ty perky měl vybojovaný na Pro kde u 1. máš pak rychlejší zamíření a u 3. Pád odkudkoliv bez zranění..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu