Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 6 Modern Warfare 2


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doufám, že oba mluvíme o tom samym ... Special OPS, bráníš barák v takovym centru, jestli se tomu tak dá říkat, 5 vln, vrtulníky ... ?

Udělal jsem to s kámošem ve splitu na veterána.

Zakempili jsme se v prvním baráku na západ od benzíky, je tam v baráku Centry Gun a jeden je hned jak začínáš, takže zalíst s nim do baráku a CG vrazit hned před hlavní vchod (+ vhodně nacpat miny) - ten druhej jsem dal až na poslední vlnu. Já jsem byl v hlavních dveřích s brokárnou a snipem (ze začátku z dálky a potom "na tělo", nejsem žádnej velkej skiller, chodil mě oživovat), kámoš byl uplně vzadu a hlídal zadní dveře + vrtulníky a další ty technický kramy :D.

Jestli hraješ sám, tak to asi nedáš, jediný řešení je kempit s minama a centry gunem v bráku s jednim vchodem, ale takový místo jsem na tý mapě nenašel ... GL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7

Slyšel jsem něco že až budu mít level 70 tak se me to bude na neco ptát kvůli prestigem a kdyz na to odpovím špatně že mi to něco vymaže?Pomožte pls mam to za par ted mam level 67

Jen se tě to zeptá, zda chceš vstoupit do Prestige, nebo ne. Když dáš ne, tak můžeš hrát za 70lvl a pak kdykoliv vejít do Prestige.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. teď jsem se po dlouhý době vrátil k COD (jsem přecejenom víc přes ty battlefieldy) tak neamam moc s kym hrát protože lidi co hráli předtim se na to vysrali. Kdo by chtěl na PS3 zahrát tak napiště PM nebo si přidejte Lombax122. Jestli ale používáš one man army s noobtubou a danger closem ani se neobtěžuj:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. teď jsem se po dlouhý době vrátil k COD (jsem přecejenom víc přes ty battlefieldy) tak neamam moc s kym hrát protože lidi co hráli předtim se na to vysrali. Kdo by chtěl na PS3 zahrát tak napiště PM nebo si přidejte Lombax122. Jestli ale používáš one man army s noobtubou a danger closem ani se neobtěžuj:D

.....nebo light weight, marathon, commando a nozicek...to je podobnej pripad ...budu hrat pristi tejden kdyztak te pak pridam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, ale aspoň nějak hraje ten člověk, to nic nemění na tom samozřejmě, že něčim čim nepotřebuje vubec skill ti skazí killstreak... Nebo Sednout do rohu s Danger closem, RPG a zbraní s blingem (heartbeat a noobtube). Proto hodně hraju ten Battlefield, COD dokáže být frustrující jakmile nehraješ s partou lidí co znáš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu