Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

~ [XMB Modding] ~


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 419
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo jeste srry asi je to lamersky dotaz ale u toho navodu konvertovani 3.40 ikon do PSP tak kdyz uz mam vsechno hotove ktery topmenu.rco muzu flashnout do PSP? ja tam mam prave 3 :D

Jeden ktery jsem pouzil z 3.03oe-c

Druhy vedle slozky oprava

Treti vedle slozky oprava s priponou bak :D

Bych tipl ze asi ten druhy ale pro jistotu se ptam... thx

EDIT: bych ho tam prave aj dal ale on ma 92kb pricemz original 250kb a to je divne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam problem v tom, ze kdyz si do psp s fm 3.40OE flashnu pozadi v rozliseni 480x272 a topmenu_plugin.rco upraveny pro 3.40/3.30, tak se mi v XMB (jenom) v sloupci network zobrazi misto subikonek bud bily staticky ctverec a nebo maly pulsujici obdelnik... nepodarilo se mi prijit na to, cim to je..

u nizsiho rozliseni pozadi je vsechno v poho(ale o proste neni ono). Kdyz do psp zkusim naflashovat jiny topmenu_plugin treba z nejakeho theme pro 3.40OE dela to uplne to same...

mel jste uz nekdo s 3.40OE podobny problem? ...pls help, vypada to osklive :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: dela mi to uplne to same... :-/ a taky me to dost stve musis dat restore default settings ale pak tam stejne nebudes mit pozadi...

premyslim o prejiti zas naz5 3.03 OE-C ale newim

2 myschoo: Jo delal sem to naprosto presne ale vysla mi takova zhovad*** :D

nezkusil by mi to nekde pls predelat? tady davam menu z 3.03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: dela mi to uplne to same... :-/ a taky me to dost stve musis dat restore default settings ale pak tam stejne nebudes mit pozadi...

premyslim o prejiti zas naz5 3.03 OE-C ale newim

2 myschoo: Jo delal sem to naprosto presne ale vysla mi takova zhovad*** :D

nezkusil by mi to nekde pls predelat? tady davam menu z 3.03

skoda, ja si chtel udelat vizualizaci ale to asi taky jumpnu zpatky na 3.03oe-c ...a nebo se budu muset uskromnit s mensim pozadim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
font.png

zmenil som farbu fontu... ale je to strasna mravencia praca , hex editovanie potom tam musite menit nieco s vshmain a nakoniec vam HB pojde len ak ho patchnete... takze navod nebudem pridavat ....

ak to niekoho zaujima tak:

http://endlessparadigm.com/forum/showthread.php?tid=1175

edit. pridal som ako prilohu dekryptovany vshmain s FW 3.40 takze sa s ytm uz nemusite babrat

Myschoo pls hodil by si sem k sosnuti vsh.prx s touhle barvou... v XMB mam cernou a te je az prilis tmava... ale tahle barvicka je pro moje theme perfektni :)

predem diky :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry kamo uz ho nemam... som ho zahodil..... inak tebe ide homebrew? lebo podla toho tutorialu sa potom musi patchovat... mne samozrejme neslo a ptachovat som tiez nechcel tak som dal povodny

zatim sem jenom ve fazy zkouseni barvy fontu :)

ale pro to patchnu ti je v tom linku od tebe ke stazeni nejaka ta homebrew pomoci ktere se to patchnou ...tak to potom zkusim

zvlastni je ze mi nechodej homebrew, ale pmp mod mi slape i tak... tak ta homebrew pro patchnuti snad pujde spustit..

edit: pamatujes odkud si ho alespon stahnul? nebo si se s tim delal sam?.. do to me se moc nechce(moc prace :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to se zatim budu muset spokojit s cernou...

jinak k mymu drivejsimu problemu...

[;126678']ja mam problem v tom' date=' ze kdyz si do psp s fm 3.40OE flashnu pozadi v rozliseni 480x272 a topmenu_plugin.rco upraveny pro 3.40/3.30, tak se mi v XMB (jenom) v sloupci network zobrazi misto subikonek bud bily staticky ctverec a nebo maly pulsujici obdelnik... nepodarilo se mi prijit na to, cim to je..

u nizsiho rozliseni pozadi je vsechno v poho(ale o proste neni ono). Kdyz do psp zkusim naflashovat jiny topmenu_plugin treba z nejakeho theme pro 3.40OE dela to uplne to same...

mel jste uz nekdo s 3.40OE podobny problem? ...pls help, vypada to osklive :([/quote']

jsem nasel reseni...

http://forums.qj.net/f-psp-mods-media-18/t-quick-ques-bout-high-res-wallpaper-107082.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu