Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

~ [XMB Modding] ~


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 419
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi to tady už někde bude, ale sem línej hledat

- chci upgradovat na 3.51 MP33 a teďka mam 3.03oec, kde mam upravený xmb - moje otázka: budou mi fungovat ty rco, co mam upravený(na 303oec) i na 351mp33?? nepočítám topmenu_plugin - vim, že budu muset překonvertovat(nebo co)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna budes muset konvertovat jak ja sysconf_plugin a sysconf_plugin_fg jinak neni problem recomplimovany rco uz jsou takze staci extrahovat a vlozit do toho recomplimovanho rco ..... jinak ten custom neni 3.51mp33 ale 3.51 m33 :D

ok díky to mi stačí:bash:

myslim ze na 351 ne vykasli se na to a di na 340 ;)

na 340 sem moh jít už před pár měsícema a nešel jsem jen proto, že to pro mě nemá nic novýho a teď, když už sem rozhodnutej se někam hnout, tak pojdu na ten nejnovější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem updatoval na 3.51 M(p)33 a zkonvertoval si ty ikony - jenže - když jsem to udělal z topmenu_plugin.rco, kterej sem měl na 303oec, tak to vůbec nešlo - ikon se ukázalo jen pár a bylo to vůbec divný, tak jsem si sehnal ty ikony do 340oea a překonvertoval .... výsledek je lepší - funguje vše kromě ikon pod sekcí network (browser, rss atd.) ... jsou tam jen bílý čtverce ...

any ideas?

edit: ještě sem se chtěl zeptat, jestli někdo nemá dekryptovaný paf.prx pro 3.51 .... jeden pafík sem stáhnul, ale nejede mi, tak jestli nemá někdo nějakej funkční, muchos gracias

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.problem: stahni si tendle convertor vloz tam topmenu a dej 2 Clicks to Upgrade All.bat a pak uz jenom nakopiruj do flashe

http://www.edisk.cz/stahni/19442/UpgradeRCO351.zip_1.09MB.html

2.problem: moment skusim najit spravnej paf.prx

díky, tak jsem zkusil convertovat topmenu přes tenhle prográmek ..... a je to více méně stejný ... ale jistej pokrok tu je - ukázala se ikonka LocationFree Playeru :lol: tak ještě nějak doladit ten zbytekikonek pod NETWORK a je to:bash:

ad2: to by bylo super ... sem zkoušel i decryptovat svůj zakódovanej paf.prx nejnovějšim prx decryptorem, ale stejně nic:cry:

edit: tak jsem zjistil, že to je problém ai těch ikon ... škoda :cry: ... sem teď zkusil zconvertovat jiný ikony a u nich to běží v poho ...

nemá někdo ikony black_rhizura ve formátu 3.51 ??

edit2: tak ten problém s ikonama sem vyřešil pomocí qj.net fóra ... bylo to tim, že 01-12.bmp byl moc velkej nebo co...

ještě bych potřeboval ten paf.prx pro 3.51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzese xmb moding udelat brick? nebo jen semi brick?

no co ja vim tak jenom semibrick, ale ruku do vohne bych za to nedal... ale pise to myschoo na prvni strance, tak mu asi verme :)ale treba myslel jen u modifikace naky casti, podle me kdyz proste smazes komplet f0 a odbackujes to v recovery, tak ses v pr:censored:li... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem si napsal místo network update Reboot:D díky myschoo, další super tut

a mohl by jsi prosim rici jak? Zjistil jsem zde pouze jak na nazvy, ikony etc.. ale tohle ne.. A hooodne by se mi to hodilo.. do te doby nez zmenim ikonku net update, tak radsi nikomu PSP nepujcuji :D .. diky vsem predem co sem hodi nejakej navod/link na navod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu