Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak moc ste závislí?


STALKER1468621938

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na psp tak 50-75% hlavne kvuli FF :)

ale celkove kdyz hraju L2 a na compu vseobecne tak je to dost ven nechodim pac je to nuda tak parim :P

stim L2 souhlasim dříve sem to pařil a to jenom doma non-stop

sem začínal na L2 C3 a skončil sem na hellboundu:sorry:for:offtopic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu to posoudit, na PSP hraju tak obden 1 hodinu (škola a cesta do školy).

Na PC hraju tak 1 tejdně 1 hodinu Trackmanii. Jinak potom co teď vyšlo GTA 4 tak se to trochu zvýšilo. :)

Takže myslim že oproti všem tady tak -1%, omylem sem klik na 25%... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jen PSP tak 0-1% :D.. Na PSP nijak závislej na něm nejsem. PS3, u toho trávím víc času, ale kdybych musel, taky přestanu :D..

EDIT: jo a doteď nechápu lidi co sou schopný bejt 90% svýho volnýho času u World of Warcraft ;)

ja taky nejsem vubec zavislej na psp..to spis na necem jinym:)...obcas si dam na PC CSko:)

jina s tim WoW jeden kamos takhle prohral celou pulku prvaku...a kdyz se kluci zeptal co delal tak rek ze hral WoWko....taky dobrej magor:blink::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky nejsem vubec zavislej na psp..to spis na necem jinym:)...obcas si dam na PC CSko:)

jina s tim WoW jeden kamos takhle prohral celou pulku prvaku...a kdyz se kluci zeptal co delal tak rek ze hral WoWko....taky dobrej magor:blink::cheesygrin:

Tak Wow je tezce navikova hra ja s ni zkoncil za 4 mesice ale kamos ji hraje asi 2 roky :idea:

a kdyz myslim tezce navykova myslim fakt hodne viz :

http://profile.xfire.com/suslikus

Skoncil jsem s tim po tom co jsem uvidel ten profil attachment.php?attachmentid=5061&d=1228474722

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suslikus: kámoš hraje cca 40-50h týdně, blázen to je (: A když je nemocný, tak dává i 70 - to bych radši spal xD

Ale abych nebyl OT - na PSP závislý ani nejsem, vždycky chvilku před spaním na lepší usínání nebo ve škole v nějaké extra nudné hodině (: Ale že bych se klepal, když ho přes víkend nezapnu, o ani náhodou (: (Naposledy to tak bylo když jsem hrál FF7CC xD A GoW jsem dohrál na jedno odpolední posezení - bulnul jsem všechno, co jsem to odpoledne měl xD Ale teď už fakt ne (: )

Podtrženo, sečteno = 25%, abych si zas extra nefandil xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závislý na PSP ve škole - 90% (ve škole si to bez něj ani neumím představit :) nehraju jenom když si píšu zápis nebo když jdu na oběd :D))

Závislý na PSP doma - 25% (hraju jenom na záchodě, bez něj si to tam neumim ani představit :lol: jo a taky večer, bez zahrání neusnu :D)

jinak hraju na PS3 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu