Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.03OE-C


Dutch

Recommended Posts

1. Návod

2. Možné problémy a jejich řešení

3. Recovery menu

1. Návod

:!: Tento firmware se instaluje jedině z firmwaru 1.5 nebo z custom firmwarů :!:

:!: Baterie musi byt nabita minimalne na 75% :!:

:arrow: 1.Připojte PSP k PC (USB kabelem)

:arrow: 2.Stáhněte tento soubor (RAR)

Tento DXAR vyrobil myschoo, thx

http://rapidshare.com/files/13544384/303OEC-FullPack_by_myschoo.rar

Pokud tento link nepujde pouzijte tento:

http://www.mydatabus.com/public/myschoo/z/303OEC-FullPack_by_myschoo.rar

:arrow: 3.Otevřete archiv 303OEC-FullPack_by_myschoo.rar , najdete zde slozku 303OE-C-UPDATE a v ní naleznete složky 303oeflasher% a 303oeflasher.

1.JPG

Překopírujte je do

A) pokud mate firmware 1.50 - x:/PSP/GAME

B) pokud mate custom firmware - x:/PSP/GAME150

:idea: :!: Pokud mate custom firmware a formatovali jste kartu, nezapomente ve slozce PSP vytvorit ke slozce GAME150 slozku GAME

2.JPG

:arrow: 5.Vypojte USB, a v PSP najeďte do GAME/MemoryStick™ a pusťte 3.03 OE-C Firmware Install

3.JPG

Pokud se program nespusti a PSP se resetuje, tak to znamena, ze nemate PSP nabite alespon na 75%

:arrow: 6. Zde se pise neco o tom, ze autor za pripadne poskozeni nenese zadnou vinu za brickle psp... Jestli souhlasite stisknete X pokud nesouhlasite a chcete si radsi nechat 1.5 stisknete R (R= prave horni tlacitko)

Jakmile stisknete X zacnou se soubory nahravat a kopirovat do flash pameti, az to napise Done. Press X to shutdown the PSP. Restart manually.

Zmacknete krizek a PSP se samo vypne.

4.JPG

5.JPG

:arrow: 7. Zapnete ho a nyni máte Custom firmware 3.03OE-C - shlednete settings/system settings/system information

6.JPG

2. Možné problémy a jejich řešení

Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy

Upgradoval jsem na Custom firmware, ale když PSP zapnu, tak mam jen černou obrazovku a PSP se po 10sekundach samo vypne.

Při startu PSP držte pravé horní tlačítko ®, najede vám fialová tabulka, najeďte do Configuration a Položku "Autorun program at PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP" nastavte na DISABLED

Když spustím hru, tak mi vždy zůstane jen černá obrazovka.

Najeďte do recovery menu (Při startu PSP držte pravé horní tlačítko ®), najeďte do "configuration" a zde nastavte:

Skip SCE logo_______________________________(currently: Disabled)

Hide corrupt icons____________________________(currently: Enabled)

Game folder hombrew________________________(currently: 1.50 Kernel)

Autorun program at /PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP__(currently: Disabled)

Use NO-UMD________________________________(currently: Disabled)

Fake region_________________________________(currently: Disabled)

Free UMD region_____________________________(currently: Disabled)

3. Recovery menu

Recovery Menu

Toto slouzi k obnove, nastaveni či nahrani jakehokoli jineho fw do PSP, tzn. pokud by jste chteli zpet fw 1.5.

Spustite ho, kdyz hned po startu budete drzet prave horni tlacitko ( R ).

recovery2.JPG

:arrow: 1. Kdyz se vam stane, ze firmware nejakym zpusobem selze nebo se psp vubec nespusti, spustte recovery menu (drzeni R pri startu) a klinknete na Toggle USB

recovery2.PNG

:arrow: 2. Stahnete a Otevrete archiv

http://rapidshare.com/files/13546212/RECOVERY.rar

:arrow: 3. Slozku recovery nakopirujte do x:/PSP/GAME

recovery.JPG

:arrow: 4. Vypojte USB a dejte Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP

recovery3.PNG

:arrow: 5. Az bude vse hotovo psp na vyzvu restartujte a mate opravene, downgradovane psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 240
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyz ty slozky nakopcim na kartu tak se mi tam obejvi 3.03 OE-C Firmware Install (velikost 64kb) a jeste corrupted data (velikost 18mb coz je asi velikost toho data.dxar) tak nvm jesli to muzu spustit aby se to nepodalo ... a mam 1.50 s TA-082

e1: KDyz bych chtel najet do tooh recovery menu tak pri startu drzim R a nejak se mi to vubec nedari akorat se mi normalne zapne uz sem to zkousel nekolikrat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu