Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.03OE-C


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 240
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no nijak to nevyriesis proste musis mat v mechanike UMD s hrou alebo DEMO UMD

Ale ja tam mam Demo UMD a pise to tohle a kdyz ho vyndam tak me napise ze v mechanice neni UMD a kdyz ho tam dam tak me to pise ze v custom fw ani v devhook nefunguji UMD filmy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz spustim hru (Medievil Ressurection) tak me to hodi 80010002 A ze hra nemuze byt spustena ... je sice to pospan jako problem pri spusteni her 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy ale nvm jak ho vyresit aby me ta hra sla ...

myschoo me napsal ze tam musim mit UMD s hrou nebo demo disk ... a kdyz tam mam demo disk tak me to pise taky ... a kdybych si koupil jakoukoliv hru na UMD tak si myslite ze by to slo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny příznivce PSP. Jsem novým majitelem PSP a tak dělám všechny zásadní úpravy hodně opatrně.

Proto se raději zeptám, jestli jde použít tento FW i na PSP s deskou TA-82 (měl jsem FW 2.71, nyní 1.50). Dočetl jsem se, že tento FW není určen pro TA-82, ale v této diskuzi jsem se dočetl, že to lze. Přesto se ptám, mohu to skutečně udělat? A mohu to udělat přímo z 1.50 na 3.03OE-C?

Děkuji všem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej, jinak dutchi, ty delas jeden navod za druhym:D, ale co je hlavni delas je dobre:), heledte potrebuju radu, bratranek dofrcel z ameriky i s pspčkem, a hodil by se mu tam custom frimware, tak se chci jenom zeptat jestli jsou zakladni desky znacene vsude stejne, abych mohl udelat dowrand z 2.71, a neudelal sem z toho brick, ani si nedokazu prectavit co by tu potom bylo za ovzdusi, ale urcite by doma bylo dusno:(, tak prosim poradte, a jeste neco, kdyz bych byl pak uspesne na fw1.5, muzu rovnou na 3.03OE-C, nebo nejprve na 3.03OE-A, pak upnout na Béčko, a nakonec az na 3.03OE-c? predem vam moc dekuji za odpoved, moc mi s tim pomuzete!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tam napsal dutch ty mozne problemy tak ja kdyz spustim Need for Speed most Wanted tak me tam naskoci ta cerna obrazovka a kdyz v rec menu nastavim podle toho jak to tam je tak mi to stejne nejde ...

e1: nezkousel nekdo na 3.03 OE-C jestli jdou medievil ressurection nebo ty nfs most wanted ?

e2: ted sem zkousel final fantasy VIII a hodilo me to chybu 80010002 coz je ze v cf nefunguji umd filmy ale ja tam mam demodisk (na nem je trailer k spidermanovi 2, ukazky z her a nejaka hudba ...) a to samy me to hazi u toho medievil ressurection

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar problem neni jen s NSFMW ale i s GTA libery... s socom,Twisted Metal o jinych zatim nvm ale jdou spustit normalne pres devhooka použivam 0.46 složku dh dam na root karty složky %__SCE__DH_ENG a __SCE__DH_ENG dam do složky GAME150 ale jelikož to bude emulace pres devhook tak složka co se použiva na navrat do fw 1.5 (v našem připadě 3.03OE-C) se musi dat do složky game složky musi byt umisteny dle postupu jinak to nejede (druha varianta navratu z devhooku je reset !psp) použivam odskoušene byla to pro me nejjednodužsi varianta jak hry z5 rozjet. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar problem neni jen s NSFMW ale i s GTA libery... s socom,Twisted Metal o jinych zatim nvm ale jdou spustit normalne pres devhooka použivam 0.46 složku dh dam na root karty složky %__SCE__DH_ENG a __SCE__DH_ENG dam do složky GAME150 ale jelikož to bude emulace pres devhook tak složka co se použiva na navrat do fw 1.5 (v našem připadě 3.03OE-C) se musi dat do složky game složky musi byt umisteny dle postupu jinak to nejede (druha varianta navratu z devhooku je reset !psp) použivam odskoušene byla to pro me nejjednodužsi varianta jak hry z5 rozjet. :D
nebo si v recovery nastav GAME pro kernel 1.5 a máš po problémech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to s tim kernel 1.5 pro GAME kdyz to přepnu v RECOVERY nepomuže :( když zapnu GTA libery... tak se to chova stejne vždycky najede kousek hry(uvodni reklamy) a jak ma začit načitat hru tak sčerna obrazovka a psp se vypne :x dela mi to vice her o kterych sem předtim psal
ale pomůže ti to s tim DH...aspoň mělo by
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to s tim kernel 1.5 pro GAME kdyz to přepnu v RECOVERY nepomuže :( když zapnu GTA libery... tak se to chova stejne vždycky najede kousek hry(uvodni reklamy) a jak ma začit načitat hru tak sčerna obrazovka a psp se vypne :x dela mi to vice her o kterych sem předtim psal
ale pomůže ti to s tim DH...aspoň mělo by

A jakej DH bych si mel stahnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu