Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.03OE-C


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 240
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nazdárek.

Nevíte někdo jak spustit ..třeba CrazyPaint nebo Remote na 3.03? Po spuštění mi PSP napíše v jednom případě "Goodbye" a v druhém: "Loading cursors...Loading GUI.../iNitializing.../n" a PSP se vypne asi po 10-ti vteřinách? Když jsem měl 2.71 bylo vče OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám fw 3.02OE-B a chtěl bych vědět, v čem je fw 3.03OE-C lepší a v čem je horší.

a jestli můžu 3.02OE-B přehodit na 3.03OE-C

nebo spíše: který fw je v současné době nejlepší na iso a cso hry???

díky.

jsem na psp celkem dost lama, tak sorry za blbé otázky.

muzes, momentlane je to jedno jaky z 3.xxOE custom firmware mas, pujdou vsechny hry, pokud nechces delat ruzny vylepseniny jako vymena XMB apod. tak si do psp narvi 3.10OE-A'

Pls pomozte mi menil som XMB a mal som plny flash tak som zmazal jeden subor a odvtedy mi nejde psp. Co mam robit Recovery mi ide ale ked zapnem psp na 5 sec. zasvieti svetielko a konec. Newite co mam s tym robit

:D mazat soubory ve flash pameti..lol. no udelej bod 3 co je na prvni strance tohoto topicu a znovu pak nahraj 3.03OE-C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sanca je presne 1.894464465564 %

a nabihjacka je pre istotu... to je pre teba taky problem?

no tak ja si to nechci rozbit je mi teprve 13 no TA-082 nemam tak snat to pude a musim mit naformatovanou pametovku??

a stech odkazu me to nejde stahnou tak jestli by top nekdo nedal na novej dekuji

Ne nemusis ji mit naformatovanou...

Stahni si to tady...:wink:

http://dl.qj.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Hosi jsem v pici flashnul jsem na tento fw z 2.71 se-c a kdyz jsem flashnul zkopcil jsem dvd iso hry na kartu a dal spustit normal jako v predchozim fw a ejhle:"The game could not be started(80020321)

Doufam ze to neni brick,reinstal fw jsem zkousel. :cry:

brick znamená, že PSP ani nezapneš... ;) a máš v mechanice UMD...? popřípadě jsi v recovery nastav NO UMD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu