Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iXtreme 1.5


Izmail360

Recommended Posts

Ja ti nevim s mym platem 17+ tisic kdy domu dam 6ku a zbytek mam na utratu je me asi skoro jedno,jestli 6ka vyleti oknem.Rad by jsem to nejakemu flasherovi dal,kdyz k tomu nemam naradicko ,ale ... nenasel jsem nikoho od Hradce Kralove.

Co se tyka problematiky RRoD tak jsem si simnul,ze je problem v prehrivani ,kdy spatne chladi chladic na grafice kde stece pasta.Celej Xbox se pak musi rozdelat a nanest nova pasta a pevne to cele utahnout (spoje na chladici) co jsem teda videl na ruznych videi ) Nebo RRoD postihuje i horsi veci ? Myslel jsem si,ze flash udelam z pohodli domova ,ale asi to jinak nepujde,kdyz nemam k tomu potrebnou vec k vytahovani klice hmm.Mozna by byla jeste moznost to poslat nejakemu slusnemu cloveku co by me to flashnul (Katalizator ?) nebo najit nekoho pobliz a domluvit se s nim,ale vsichni jsou docela pekne od ruky a je to ted ke vsemu novy.Tak malo kdo umi flashovat lite-on :_( A jak by jste to nekdo udelal se zarukou ? To bych si musel koupit jeste jinou mechaniku ? .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Posli mi to, jakmile to prijde, tak jeste tentyz den posilam nazpet, o zaruku neprijdes, mechaniky vymenim, nebo ti to jen flashnu to je na tobe, co si zvolis :) Je fakt, ze se pri vymene plati za mechaniku, ale ver mi, vyplati se to, ne vzdy jde RRoD spravit a xbox ma ruzne dalsi poruchy :(

Potřebné info najdes na odkazu, ktery mam v podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kdyby to slo timhle zpusobem bylo by to snadny ,ale jak jsem zkoumal.

Flashuje se mechanika a klic se ziskava z desky a myslim si,ze kazdej klic jedinecnej.Takze,kdyz posles jen mechaniku bude to k nicemu,kdyz ten klic bude jiny.

Ja radsi za to dam 2000 + ,dopravu a pockam par dni a necham si vymenit mechaniku za samsung,protoze by jsem porad ho mel timhle zpusobem v zaruce a ochranou plombu odlepenou pro pripadnou poruchu.Take jsem si myslel,ze flash provedu doma sam na koleni,ale nemam k tomu prave ty urcite veci,ktere maji flasheri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co sem čet na foru a viděl videa tak bych řek se to dá. Jelikož ten dvdkey je jak v mechanice tak v desce a musí souhlasit a samozřejmě je jedinečnej.

A jestli jsem to pochopil dobře tak fleshování vypadá takle pokud ne tak mě opravte:

1. vyčíst do kompa firmware z mechaniky ( u Lite-On zřejmě nejde)

2. z tohoto firmwaru vyčíst ten dvdkey (u Lite-On jse dělá těma CK3 nebo Maximus Xtractor 360 přímo z mechaniky)

3. tento vyčtený dvdkey zapsat to hacknutého iXtereme firmwaru

4. takto upravený firmware zapsat do mechaniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel si může každý udělat doma sám a nemusíte kupovat Maximus nebo CK3, který jsou zbytečně drahý.. Mě přišel kabel i s přídavným PCI RS232 řadičem na 300,- stačí mrknout na www.xbox-scene.org (forum). Včera jsem dělal prvního Liteona a jede to jak po másle. Jen upozorním, že pokud máte někdo ICH9 řadič, tak rozhodně používat XPčka bez Intel INF ovladačů pro čipset apod.

Vyčtení klíče jsem jel přes JungleFlasher, potom jsem ve stejným softu zkombinoval s iX1.5 a následně v DOSu přes Dosflash smazal FW a flashnul upravenej. Teď už Xko vrní jako kotě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v pohode disky, mas je palene, ne v pohode :D.

Poznat to MS muze treba kdyz mas naspoofovanou mechaniku a podle spousty dalsich veci.

S tou 1.5 jako to tezko rict, ja znam lidi, co vali nejakou dobu s 1.3 a BAN nemaji a to hrajou denne na live, ale vseobecne ma 1.5 lepsi ochranu pred BANEM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozny to je nevim - neflashoval jsem to ja. Ja na live nehraju - takze tohle pro me neni plusem.

Nekdo psal, ze se mu zlepsilo nacitani DVD. V cem spociva ta kalibrace laseru kterou nabizis ? To se dela softwareove ?

Ja mam ted mechaniky vlastne dve ... liteona a samsunga ... kdybych se rozhodl pro novej FW 1.5 ... do jaky mechaniky je lepsi ho nasypat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu