Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Moje amatérské videorecenze psp her


kuba741

Recommended Posts

ted sem se dival na to xko a to se opravdu moc nepovedlo ta hra na xku ma mozna dobrou grafiku ale to video nikoliv jinak to nemuzu nijak soudit prtze v xku se nevyznam vubec xD kubo pokracuj v PSP hrach pls jaka bude dalsi?budes v PSP hrach pokracovat dal nebo si to vzdal?

j pokracuj v psp hrach jen bys mohl pridat treba tve hodnoceni hry + a -ale i tak je to dobry lepsi nez nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
docela výborný.. na to že ti je pouze 12 tak ses odhodlal a přes to že ze začatku si z tebe dělali srandu :D docela dobrý ale chtělo by to trochu zapracovat na kvalitě občas tam skoro nic nevidim : ) ale jinak dobrý

Si delas srandu ne ?....dobry ? ne....zabavny mozna, ale dobry bych to rozhodne nenazyval :dozey: porad mluvi o jedne a te same veci a vzdy kazde video zacina temer stejne....kvalita....priserna a komentar ?....rozhodne to neni recenze, ale gameplay....recenze vypada jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprostou souhlasím s Lenym.. Pokud to chce nazívat "videorecenzí" musí zapracovat na všem..

-příšerná kvalita!

-o jeho komentářích ani nemluvim...(chtělo by to si to předem připravit a né plácat co tě napadne a vynech ty tvoje postřehy :dozey:

-myslim že nemusíš ani pokračovat8)

Je to dobrý na zasmání, tj.. ae rozhodně bych to nepovažoval za (kvalitní) videorecenzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej jako nechte ho bejt.. Je to borec.

1) je to amaterska videorecenze takze v klidu

2) je to spis pro pobaveni nez publikovani na strankach her

3) je mu 12

4) rad bych videl nekoho z vas jak to sem da, uprimne ja to doma zkousel ale neodvazil bych se to dat na net

Hele, ja ho docela obdivuju :D :D :D a podle me to je dobrej napad to sem davat protoze ja kupuju jen UMD takze mi to pomuze v rozhodovani. No1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej jako nechte ho bejt.. Je to borec.

1) je to amaterska videorecenze takze v klidu

2) je to spis pro pobaveni nez publikovani na strankach her

3) je mu 12

4) rad bych videl nekoho z vas jak to sem da, uprimne ja to doma zkousel ale neodvazil bych se to dat na net

Hele, ja ho docela obdivuju :D :D :D a podle me to je dobrej napad to sem davat protoze ja kupuju jen UMD takze mi to pomuze v rozhodovani. No1

1) Neni to video recenze, ale gameplay...uz to pochopte

2) Pro pobaveni jak kdy no.....

3) No a co, ze je mu 12 ?...mne je 15 a nevytrubuju to

4) Tak tohle uz je kazdyho vec, ale v prvni rade by si mel uvedomit jestli je to gameplay nebo recenze !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Neni to video recenze, ale gameplay...uz to pochopte

2) Pro pobaveni jak kdy no.....

3) No a co, ze je mu 12 ?...mne je 15 a nevytrubuju to

4) Tak tohle uz je kazdyho vec, ale v prvni rade by si mel uvedomit jestli je to gameplay nebo recenze !

OMG!

1) Sam tomu rika videorecenze tak se jdi zahrabat

2) souhlasim

3) Nevytrubujes to ale pises to ve svym prispevku *LOL*

4) viz bod 1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt smesny :D vy*er se na to... vypravis ze se mame koukat na skvelou grafiku, ale kdyz to tocis tim starym telefonem a proti svetlu, jinak moc to prozivas.. fakt sem se naspal pri ,,recenzy,, God of War... ale delej dalsi.. docela se u toho bavim :D jiank kolik ti je? :D

kebyze citas vsetky prispevky tak sa to dozvies ale ty si urcitue mladsi lebo ta vytazuje citat ostatne prispevky co vytazuje druhakov a este nevies pisat, recenzY ,tak to dokazuje ze si v okruhu od druhej do stvrtej triedy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kebyze citas vsetky prispevky tak sa to dozvies ale ty si urcitue mladsi lebo ta vytazuje citat ostatne prispevky co vytazuje druhakov a este nevies pisat, recenzY ,tak to dokazuje ze si v okruhu od druhej do stvrtej triedy

tak tohle mě vždycky dostane, když někdo někoho opravuje v chybách a myslí si jakej je zjev a pak odhaduje věk nebo třídu do jaký chodí z toho fakt nemůžu akorát je vidět jakej seš ubožák a nevíš co napsat...mám MIRKOOOO opravit ty tvoje příspěvky abys viděl jak pěkně umíš psát?.....jinak ta "recenze" je strašná pro zasmání výborná, rady ti dávat nebudu ptz už tu všechny sou...

PS: proč odepíšeš jen na příspěvky v kterjch tě pochválej?

edit: "je to taková arkádo-simulačná hra což se moc často nevidí":D:D:Dto mě fakt dostalo

edit2: ted sem shlídl simpsny ty seš fakt vtipnej bys to mohl poslat někam na soutěž nebo já nevim...prej "tady tu videsekvenci vám pustim celou ptz na konci je králík a tomu ukousne zadek tak to se fakt zasmějete i tady tomu psovi uosnul zadek":D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní nápad...jen pár rad...1.)Čti! Rozšíříš si tím obzory i slovní zásobu, která je k téhle práci dot potřeba (věř mi...něco o tom vím) 2.)Prohlídni si pár profi videorecenzí, aby sis udělal představu, jak to má vypadat správně. 3.)Uplně se vykašli na ty ubohý chudáky, co ti nadávají, že ti to nejde...máš talent, ale ne zkušenosti...chce to trošku ty ambice rozvinout a to právě tím, že budeš dělat další a další recenze...většina lidí, co ti tu tak hrdinsky kritizujou tvou práci vědí beztak kulový o tom, co to obnáší a že to není taková sranda...takže hodně štěstí do budoucna...(a už aby ti začal hrubnout hlas;)...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu