Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.03 Downgrader


Recommended Posts

f_downgrader3m_b7275a4.jpg

Funkčnosť downgradu je potvrdená !

Důrazně upozorňuji, že pokud se rozhodnete provést tento downgrade, čtěte pozorně následující instrukce a nevynechte žádný krok

Pozor, provádejte pouze na vlastní riziko !

Co budete potřebovat:

Nepatchovanou verzi UMD hry GTA: Liberty City Stories (na UMD musí být aktualizace firmwaru na v2.00)

3.03 Downgrader

Homebrew Enabler pro 3.03

1.50 Update

Downgrade je možné provádět na všech typech PSP s označením TA-079 až TA-086 a firmwarem 3.03 !

Postup:

Pokud ještě nemáte firmware 3.03, proveďte aktualizaci nyní. 3.03 Update

Po aktualizaci SMAŽTE adresář ms0:/PSP/GAME/UPDATE/

Downgrade:

1. Nabijte baterii (min. na 75%)

2. Rozbalte archiv 303dg.zip a překopírujte obsah adresáře MS_ROOT na MemoryStick

3. Vemte oficiální update fw.1.5 od SONY, přejmenujte ho na UPDATE.PBP a nakopírujte do ms0:/ PSP / GAME / UPDATE / (POZOR, NESMÍTE PŘEPSAT SOUBOR EBOOT.PBP V TOMTO ADRESÁŘI !)

4. Spusťte GTA: Liberty City Stories z UMD

5. Po nahrání savegame by měla obrazovka bliknout modře a PSP se resetuje

6. Ověřte si, že se HEN spustil. V menu SETTINGS - System Settings - System Information by se vám mělo zobrazit System Sofrware: 3.03 HEN

7. Pokud ano, můžete spustit v menu GAME - MemoryStick Update X.YZ

8. Jestli máte PSP TA - 082 budete požádáni o povolení provést Patch potřebný pro downgrade. Downgrade nebude pokračovat bez patche, pokud to vaše deska vyžaduje!

9. Před samotným downgradem budete naposled dotázáni, zda chcete opravdu pokračovat. Pokud ne, stiskněte tlačítko R a downgrade se přeruší.

10. Pokud jste souhlasili, proběhne downgrade

11. Nakonec budete požádáni abyste stiskli X a restartovali PSP, udělejte to

12. Pokud vše proběhlo bez problémů, měli byste po zapnutí PSP vidět modrou obrazovku, stiskněte O a proveďte základní nastavení.

13. Nyní máte PSP s firmwarem 1.5

14. Pokud se vám po spuštění PSP objeví hlášení Settings are corrupt, stiskněte X, spusťte aplikaci NetConfigBackup a zvolte Restore. Aplikace obnoví síťové nastavení, které se automaticky zálohovalo před downgradem

Homebrew Enabler 3.03:

1. Rozbalte archiv 303hen.zip a překopírujte obsah adresáře MS_ROOT na MemoryStick

2. Spusťte GTA: Liberty City Stories z UMD

3. Po nahrání savegame by měla obrazovka bliknout modře a PSP se restartuje

4. Pokud obrazovka blikne červeně, nebo PSP zatuhne, resetujte ho a postup zopakujte

5. Ověřte si, že se HEN spustil. V menu SETTINGS - System Settings - System Information by se vám mělo zobrazit System Software: 3.03 HEN

6. Nyní můžete spouštět homebrew stejně jako na PSP s fw1.5

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

i160667_chickenbeerqjgenth.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chtěl bych to udělat ale bojím se abych nebricknul...

a mas nepatchlou werzi ???

když dám UMD do PSPčka tak se mi v GAME objeví PSP Update ver 2.00 a jak mi psal eskimo tak to by měla bejt ta nepatchnutá verze...takže už jen čekám jestli to někdo vyzkouší abych měl větší jistotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych to udělat ale bojím se abych nebricknul...

a mas nepatchlou werzi ???

když dám UMD do PSPčka tak se mi v GAME objeví PSP Update ver 2.00 a jak mi psal eskimo tak to by měla bejt ta nepatchnutá verze...takže už jen čekám jestli to někdo vyzkouší abych měl větší jistotu...

jo tak to by mela byt nepatchla.... :)

nezbiva jen cekat az to nekdo odzkousi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych to udělat ale bojím se abych nebricknul...

a mas nepatchlou werzi ???

když dám UMD do PSPčka tak se mi v GAME objeví PSP Update ver 2.00 a jak mi psal eskimo tak to by měla bejt ta nepatchnutá verze...takže už jen čekám jestli to někdo vyzkouší abych měl větší jistotu...

jo tak to by mela byt nepatchla.... :)

nezbiva jen cekat az to nekdo odzkousi :)

čekám už se trašně těším...akorát nevím co tam pak mám dát jestli 2.71SE-C nebo 3.03OE-B...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych to udělat ale bojím se abych nebricknul...

a mas nepatchlou werzi ???

když dám UMD do PSPčka tak se mi v GAME objeví PSP Update ver 2.00 a jak mi psal eskimo tak to by měla bejt ta nepatchnutá verze...takže už jen čekám jestli to někdo vyzkouší abych měl větší jistotu...

jo tak to by mela byt nepatchla.... :)

nezbiva jen cekat az to nekdo odzkousi :)

čekám už se trašně těším...akorát nevím co tam pak mám dát jestli 2.71SE-C nebo 3.03OE-B...

Ani jedno dej 3.03 OE-C :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych to udělat ale bojím se abych nebricknul...

a mas nepatchlou werzi ???

když dám UMD do PSPčka tak se mi v GAME objeví PSP Update ver 2.00 a jak mi psal eskimo tak to by měla bejt ta nepatchnutá verze...takže už jen čekám jestli to někdo vyzkouší abych měl větší jistotu...

jo tak to by mela byt nepatchla.... :)

nezbiva jen cekat az to nekdo odzkousi :)

čekám už se trašně těším...akorát nevím co tam pak mám dát jestli 2.71SE-C nebo 3.03OE-B...

Ani jedno dej 3.03 OE-C :lol:

jo jo.... jdi na C ... a hlawne uz sosej hry :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu