Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.03 Downgrader


Recommended Posts

jj je v tom trochu zmatek.. každopádně pokud chcete downgradovat stačí vám jenom to 1. ten downgrader (ten už v sobe má hen)

jj presne tak tohle sem rikal celou dobu, ze nepotrebujes ten druhy navod ;) neni to z ty stranky okopceny cely a k tomu 2. navodu tu neni zadny popis...a mootoo me spatne pochopil a ja jeho taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

POrad shanim GTA LCS - BRNO - odmena pls piste!

To samy ...

nejlepši by bylo se domluvit nějak ve skupině, pak můžem třeba aji zapařit

Vysvětlení pro ty co tady řeší HEN 3.03:

v packu downgrade je HEN 3.03 + downgrader

downgrade je HB bez HEN se nedá pustit

v packu HEN 3.03 je pouze HEN, je to pro ty co nechcou downgrade a chcou HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POrad shanim GTA LCS - BRNO - odmena pls piste!

To samy ...

nejlepši by bylo se domluvit nějak ve skupině, pak můžem třeba aji zapařit

Vysvětlení pro ty co tady řeší HEN 3.03:

v packu downgrade je HEN 3.03 + downgrader

downgrade je HB bez HEN se nedá pustit

v packu HEN 3.03 je pouze HEN, je to pro ty co nechcou downgrade a chcou HB

To je docela pech , pred par hodinama jsem se vratil z Brna a to Gta mam. Jinak jsem ted v Plzni , tak neni problem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vam tak potily ruce a tlouko srdce,jako me pri downgradu z 2.71 ta-082 na 1.50? :D

šíleně, počítal sem každý procento :D

nejlepší jsou ty starý downgradery, který ti radši žádný procenta neukazovali(neukazovali radši nic).....tos ses pak jen koukal na blikající paměťovku a doufal, že nezhasne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vam tak potily ruce a tlouko srdce,jako me pri downgradu z 2.71 ta-082 na 1.50? :D

šíleně, počítal sem každý procento :D

nejlepší jsou ty starý downgradery, který ti radši žádný procenta neukazovali(neukazovali radši nic).....tos ses pak jen koukal na blikající paměťovku a doufal, že nezhasne :D

Me by asi jeb.. , kdybych nevedel jak to probiha a musel bych se koukat jen na blikani diody pracovani karty. :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi vsechny downgrady jsou o nervy. Ja kdyz si vzpomenu, jak jsem delal DG z 1.52 na 1.5, tak jsem byl taky pekne vystreslej a to si jeste vemte, ze jsem to delal (a urcite jeste nekolik dalsich majitelu PSP) hned jak vysel DG na 1.5. To jeste nikdo poradne nevedel, jestli to funguje nebo ne, pak musel clovek nekde sehnat spoustu veci (uz si nepamatuju co to vsechno bylo, ale bylo toho dost) a hlavne funkcni FW 1.5 (podotykam, ze v te dobe net zahltilo sposta FAKE FW 1.5). Dneska jsou uz ty DG zcela v pohode, dle meho usudku :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, jsem novým majitelem PSPčka a mám tuto nešťastnou verzi, která se ale díky tomuto threadu stala velmi výhodnou. Bohužel nevlastním tuto hru a myslím, že je zbytečný ji kupovat, když tu čtu tolik úspěšných pokusů. Našel by se v Praze někdo, kdo by mi ji na ten downgrade poskytnul? Jsem schopen se domluvit na odměně. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, jsem novým majitelem PSPčka a mám tuto nešťastnou verzi, která se ale díky tomuto threadu stala velmi výhodnou. Bohužel nevlastním tuto hru a myslím, že je zbytečný ji kupovat, když tu čtu tolik úspěšných pokusů. Našel by se v Praze někdo, kdo by mi ji na ten downgrade poskytnul? Jsem schopen se domluvit na odměně. Díky

čus, kde v Praze seš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu