Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDS hra-Star Wars The Clone Wars Jedi Alliance.


Koodl

Otázka

Prosím o pomoc,nejde mi rozchodit tato hra :Star Wars The Clone Wars Jedi Alliance na NDS L.Dostanu se do menu a jakmile zmáčknu start tak hotovo černé obě obrazovky a hra se nenačte.Hra má po rozbalení 256Mb není to moc?Mám kartu DSTT a 4gb Kingston SDHC,poslední Firmware 1.16.Prosím poraďte mi co potřebuji aby hra jela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Děkuji za zájem a snahu pomoci,ale bohužel nic nepomohlo hru jsem již stáhnul ze tří různých stránek bohužel bez úspěšně a všude mněla po rozbalení 256mb.Ysmenu jsem přeinstaloval bohužel hra se chová pořád stejně.Každopádně ještě jednou děkuji.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uplně jsem na vás zapomněl :dozey: našel jsem verzi kterou jsem jen tak zkusil co kdyby a ona opravdu naběhla,sice se náhodně zasekává ale furt jen to jen náhodný takže do hry se dá dostat

http://czshare.com/452785/pR6_/SW___TCWJA.rar
pass:
www.war-forum.net

hm tak koukám že se tahle verze zase pro změnu seká na jednom místě v první misi kdy by měla přijít nějaká akční sekvence,o to víc mě to štve že se mi ta hra fakt líbí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu