Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

Ale jeho obsah můžete ovlivnit i VY! Pište články do nové rubriky "Čtenářské recenze aneb pařani sobě". Napíše-li někdo opravdu kvalitní článek, může se stát, že rozšíří řady PSPgamerů.

Ale nevim co mysli tim čtenářské recenze aneb pařani sobě

A potom kam ten článek poslat. Sorry ale tim tvym příspěvkem si mi fakt nepomohl.

1.pošleš to někomu z pspgameru

2.je tu část pspgameru kde to otisknou

jinak sorrz ale nevim co je na tom k nepochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale jeho obsah můžete ovlivnit i VY! Pište články do nové rubriky "Čtenářské recenze aneb pařani sobě". Napíše-li někdo opravdu kvalitní článek, může se stát, že rozšíří řady PSPgamerů.

Ale nevim co mysli tim čtenářské recenze aneb pařani sobě

A potom kam ten článek poslat. Sorry ale tim tvym příspěvkem si mi fakt nepomohl.

1.pošleš to někomu z pspgameru

2.je tu část pspgameru kde to otisknou

jinak sorrz ale nevim co je na tom k nepochopení

Tak ted jsem to pochopil :) Já tady nehodlám vyvolávat hádky kvůli blbostem. Prostě jsem tomu tvýmu příspěvku nerozuměl tak jsem se zaptal. Nic ve zlym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano kdy ješte mate šanci po malo uspěšnem PSPworld :)
Ale aspon vysel v terminu :lol: ne jak PSPGamer ktery mel vyjit kolem patnacteho :lol: PSPWorld 4ever 8)
Fakt já sem se nikde nedocetl kdy má vyjít pspgamer ale to je jedno HLAVNE AT JE TO DO KONCE ROKU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo do konce roku to by stihli udelat aj novy :D

No za současného stavu o tom silně pochybuji. Jestli neseženeme schopného grafika (netvrďte mi, že mezi 2200 uživateli fóra takový není), tak nevím...

Nejhorší je ten pocit, že přestože jsem jako šéfredaktor za PSPgamer zodpovědný, stávající zpoždění nemůžu nijak ovlivnit. Všem trpělivě čekajícím se omlouvám za průtahy, snad se brzy všichni dočkáme...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo do konce roku to by stihli udelat aj novy :D

No za současného stavu o tom silně pochybuji. Jestli neseženeme schopného grafika (netvrďte mi, že mezi 2200 uživateli fóra takový není), tak nevím...

Nejhorší je ten pocit, že přestože jsem jako šéfredaktor za PSPgamer zodpovědný, stávající zpoždění nemůžu nijak ovlivnit. Všem trpělivě čekajícím se omlouvám za průtahy, snad se brzy všichni dočkáme...:cry:

Hhe, jeste ze sem sehnal Grimleye ten tu grafiku umi :lol: nanestesti ma svuj casopis :D :lol: za průtahy se neomlouvej, ja vim ze to nemuzes ovlivnit, to se neda nic delat, ja s pockam :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sehnali jste uz nejakeho grafika? :wink:

Netrpělivě očekávám zpracovaná zadání, ale zatím nic :)

ani jeden zatim nic neposlal? :shock: tak to se teda divim

To jsou samé silácké řeči kdo co všechno umí, co by kdyby, ale skutek zatím utek, tak doufám, že se pánové vzmuží, jinak budeme PSPgamer distribuovat ve wordu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu