Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PSPgamer je aktuální pořád, protože se tam vždycky dočteš o věcech, které bys mohl upotřebit třeba i za půl roku. Nebo ty si snad kupuješ všechny kvalitní hry hned jak vyjdou...? Totéž platí o filmech a dalších věcech.

Tak s tím nemůžu než souhlasit. Když jsem kupoval PSP, rozhodoval jsem se, kterou "levnější" (tzn. starší) hru pořídit. A jak je vám potom taková stará recenze dobrá :) . Myslím, že pokud je bohatý a kvalitní obsah, není občas "menší" pauza na obtíž :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:!: Rád bych vám všem oznámil, že vydání nového PSPgameru je otázkou několika málo hodin (dní) :!:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Som sa od stastia rozplakal :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tak si hezky poplač, ještě nějakou tu chvilku máš, pak ale otři slzy nebo to uvidíš rozmazaně, a to by byla setsakramentská škoda, protože se bude na CO dívat! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, můžeme jej vydat třeba hned, ale když jsem zhlédnul betaverzi, naznal jsem, že to bude chtít ještě trošku vylepšit. Po takové době to chce přijít s něčím lepším, než jen s tím, co už znáte (jakkoli je to kvalitní...)
A bude jeste dnes?Abycht ady zbytecne necekal :) :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mějte lidi strpení. Pokud chce gemi ještě něco měnit, tak to znamená, že chce Naši spokojenost. Myslím si ale, že to čekání by už opravdu nemělo být dlouhé. V každém případě, nový grafik to teprve dostal, tak ho svou nedočkavostí nenuťe k nějakým odfláklým výkonům. Ochuzeni bysme byli především my. Věřím, že se ten čas navíc určitě vyplatí...

2Kořas: Dneska už to určitě nebude, ale neboj, dočkáte se všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu