Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Panove, kdyz jsem vas zadal o propagaci PSPgameru, tohle jsem na mysli opravdu nemel. Kdybych nekoho takoveho pristihl, urazim mu pazouru i kdyby psal ze gemi je buh...
Snad tady nejni nekdo kdo by to doopravdy udelal ne? :twisted: Je to blbost a propagace by mela byt predevsim prostrednictvim netu...........aspon ja se o to snazim...... :roll:

no docela by se hodil nějakej banner, hned bych ho dal na svý stránky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vemte si jak dlouho se pracovalo na druhym cisle...si myslite ze si na odpoledne sednou a maji casopis? :lol:
To asi ne :D

Spráávně, to URČITĚ NE, takže jak píše Kořas:

...si proste musime pockat kdyz chceme kvalitni praci........

Banner jsem řešil s Rixczem asi před čtrnácti dny. Ten večer říkal, že se na něj právě chystá... No, očividně to nějak neklaplo, takže to budu muset zaurgovat :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze banner...ale uz jsem myslel ze uz nejakej udelali ze jsem to zaspal....

mucaco, prosím, řekni, že si děláš srandůů :lol: Jestli ne, obdržíš speciální hodnost "brzda fóra" :lol:

jsem brzda jako prase a srandu si nedelam...a tu hodnost chci! :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu