Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2.71(Flash)


Molda22

Otázka

Tak konečně jsem se stal majitelem zbrusu nového PSP , povedlo se mi sehnat i 2.71 FW a docela levně sandisk 2 GB (za 1800 v kamenném obchodě) a mám jeden dotaz (opět :lol: )

Při nastavování Firmwaru v devhooku píše Dutch v tutorialu(pro hraní ISO her na 2.71),že se má vybrat možnost 2.71(flash) , no to znamená že to asi nebude moc bezpečné když to má něco společného s flash pamětí? to hraní přes devhook nějak zasahuje do flashe? prosím poradte,protože nechci brick a nové psp už si jen tak nekoupím. děkuji mockrát za odpovědi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak konečně jsem se stal majitelem zbrusu nového PSP , povedlo se mi sehnat i 2.71 FW a docela levně sandisk 2 GB (za 1800 v kamenném obchodě) a mám jeden dotaz (opět :lol: )

Při nastavování Firmwaru v devhooku píše Dutch v tutorialu(pro hraní ISO her na 2.71),že se má vybrat možnost 2.71(flash) , no to znamená že to asi nebude moc bezpečné když to má něco společného s flash pamětí? to hraní přes devhook nějak zasahuje do flashe? prosím poradte,protože nechci brick a nové psp už si jen tak nekoupím. děkuji mockrát za odpovědi :D

Já bych to schodil na 1.5 a pak na Custom fw,aspon mě osobně to příde jednoduší spouštět hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pánové,jsem sice lama,ale né až taková jak si myslíte :D tohle forum už pozorně sleduju delší dobu a o problematice PSP, FW, DG a UG vím své, a rozhodnul jsem se že nepodstoupím ani 0,0001 % riziko bricku,takže zustanu na 2.71 prozatím.bude mi to stačit. Ale tím jste mi neodpovedeli na mou otazku, je nekdo kdo to teda ví?když v dehvooku musím nastavit firmware 2.71(flash) znamená to tedy že je možné že to nějak zasahuje do flash paměti a muže hrozit brick? :?: jeste jednou diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pánové,jsem sice lama,ale né až taková jak si myslíte :D tohle forum už pozorně sleduju delší dobu a o problematice PSP, FW, DG a UG vím své, a rozhodnul jsem se že nepodstoupím ani 0,0001 % riziko bricku,takže zustanu na 2.71 prozatím.bude mi to stačit. Ale tím jste mi neodpovedeli na mou otazku, je nekdo kdo to teda ví?když v dehvooku musím nastavit firmware 2.71(flash) znamená to tedy že je možné že to nějak zasahuje do flash paměti a muže hrozit brick? :?: jeste jednou diky za odpovedi

ak sledujes toto forum uz dlhsiu dobu, a teda vidis do problematiky DG, UG a pod., tak potom vies, ze neprieberne mnozstvo ludi uz uspesne zdowngradovalo, a ak sa drzis postupu presne, tak je riziko prakticky nulove... 8)

Ak by sa downgrade predsalen nepodaril, tak stale je tu moznost, ze to uhras na zaruku. Ja by som v Tvojom pripade ten DG predsalen este zvazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja řešil to samý jako ty, když jsem měl new PSP..

Nějakou dobu jsem hrál přes DH... a pak sem si chtěl zkusit bejt legal :):)

Udělal se UP na 3.03, a asi po měsíci jsem zjistil, že chci ISA zpět :)

Po těch několika měsících co sem PSP měl, už jsem naprosto stratil strach z BRICKU.

Přece, udělalo ho tu tolik lidí.. a tolik uspěšně,.. takže hraj přes DH a až ti dojde co je nejlepší, tak se bez váhání vrhni na DG a neměj strach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu