Jump to content
  • 0

Dotaz ohledne FF 8 PSX na PSP..


JackColl
 Share

Question

Zdravim,

mám nedávno nově opět převtělené PSP a tak se pomalu seznamuji s jeho novými úžasnými funkcemi :grin: Momentálně zkouším emulátor PSX.. A proto jsem si chtěl překonvertovat moji milovanou Final Fantasy VIII, avšak, když jsem ji překonvertoval, tak mi v PSP naběhne, ale zobrazí se mi pouze černá obrazovka!:cry: To se mi stává při zpracování jakýmkoliv porgrámkem, ktarý jsem na to použil, takže opravdu nejdřív zkouším a pak se ptám.. Momentálně používám POPStation GUI..

Nevíte, čím by to mohlo být způsobené nebo co mám udělat jinak??:sad: Jsem z toho opravdu neštastný.. Zvlášť, když jsem četl, že to na PSP běží a že to tu pár lidí o tom psalo, tak jestli by třeba někdo z nich mohl prosím poradit?? :oops:

Mám FW 3.03OE-C, na konvertování jsem použil POPStation GUI, rychlost CPU v XMB jsem měl nastavenou na 222Mhz.. Nevim, zapomněl jsem na nějaké info?

Byl bych Vám moc vděčný z jakoukoliv pomoc!! :)

Děkuji!! JackColl

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

to teda nevim...ja ma stejnej fw aji stejnej soft na prevod ps1 her do psp...akorat hraju FF9... vse bez problemu...jedinej problemek sem mel po dohrani 1cd....vsechny ostatni musi mit totiz stejny game ID aby se ti tam ukazovaly sejvy..jinak nevim noo :-)

EDIT : hele zkus si stahnout novejsi verzi toho konvertoru ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
lol na čo to BB uploadoval ? si to stiahni je to tu na fóre v sekcii psx dal by som ti aj link ale som na mobile takže hľadaj

Jasně, já si to také nejspíš stáhnu.. Ale šlo mi o to, že jsem se to snažil překonvertovat, když už mám doma ty CDčka, tak jsem aspoň chtěl vědět, v čem dělám tu chybu.. Ale asi to tak nejspíš dopadne, že to stáhnu.. :) dík

Link to comment
Share on other sites

  • 0
já sem taky zkoušel sám konvertovat a taky vždycky černá obrazovka,takže musim isa stahovat z netu

No, takže jsem stáhnul BadBoyovo FF8 (zatím jen 1.CD) a to mi běží zatím krásně, takže tímto Ti BadBoyi moc děkuji.. ;-)

Stejně ale nevím, co jsem v té konverzi dělal jinak, než ty? :)

A děkuji všem za přispění..:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy