Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nosíte s sebou UMD??


PodFuck3r

Recommended Posts

  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak ja mam taky takovy velky pouzdro.. kazdej se mi smeje ale je to sikovny.. vypada to sice jako ledvinka, ale vejde se tam toho dost. Koupim ty univerzalni maly obaly presne na umd (ty plastovy).. krabicky nebudu nosit. mam zatim jen par umd.. Zatim jsem no flash. muj plan je takovej: v breznu mam svatek tak jestli do ty doby bude oficialni flash na 3000 tak si to necham flashnout. jestli ne tak si reknu o nejakou hru.. Pak, o prazdninach mam narozky. jestli bude uz flash na 3000 tak to bude mit flashly a budu si prat 16GB kartu. jestli ne tak od kazdyho clena rodiny jedno UMD to je celkem 4 novy umd. Nejradsi bych stejne ten CFW. vypada to slibne neniliz pravda :D Souhlas?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja mam taky takovy velky pouzdro.. kazdej se mi smeje ale je to sikovny.. vypada to sice jako ledvinka, ale vejde se tam toho dost. Koupim ty univerzalni maly obaly presne na umd (ty plastovy).. krabicky nebudu nosit. mam zatim jen par umd.. Zatim jsem no flash. muj plan je takovej: v breznu mam svatek tak jestli do ty doby bude oficialni flash na 3000 tak si to necham flashnout. jestli ne tak si reknu o nejakou hru.. Pak, o prazdninach mam narozky. jestli bude uz flash na 3000 tak to bude mit flashly a budu si prat 16GB kartu. jestli ne tak od kazdyho clena rodiny jedno UMD to je celkem 4 novy umd. Nejradsi bych stejne ten CFW. vypada to slibne neniliz pravda :D Souhlas?..

:cheesygrin:jj taky doufam ze co nejdriv bude flash na psp 3000 ja mam psp 3004 a tri umdéčka :psp:plus asi ve stredu jeste jedno kupuju 8)nicmene snad to do brezna/dubna bude.. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne

umd dela hluk a urco ma i vetsi spotrebu + ma pomalejsi loady. nebo mi aspon prijde ze ma :D

takze

umd -> udelam obraz -> karta - nejlepsi reseni xD

mechaniku pouzivam jen na delani isa z umd.

driv bych to chapal, ale pri dnesnich velikostech karet :D

tjn,ale přece jenom hra má cca 1 GB tak proč zbytečně plácat místo na kartě dyž to můžeš mít v mechanice viď :D ale je pravda že já bych ho taky nenosil xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu