Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Identifikace ovladače


qOOp

Recommended Posts

Zdravím,

kupuji si Xbox 360 v bíle barvě, z toho vyplývá, že dostanu jeden bíli ovladač. Tato otázka je taková malichená, a určitě hodně lidem bude připadat zbytečná, ale přemýšlím, jestli si mám druhý gamepad koupit také v bílé nebo naopak v černé barvě... Jedná se mi o to abych hned poznal, jestli je to ovladač č.1 nebo č.2. A tak bych se rád zeptal, jestli je i u dvou stejně barevných ovladaču hned zřejmé jetli se jedná o 1 nebo 2.

(V tutoriálu pro začátečníky jsem si našel že kolem toho X-ka se rozsvítí číslo 1-4 podle toho kde je ovladač zapojený, ale nevím jestli to svítí pořád atd... )

A dále bych se rád zeptal, když jsem si obědnal Xbox 360 Quick Charge Kit (zde) a originální ovladač, tak jestli budu mít tedy 3 dobíjecí baterky (jedna u xboxu, druhá u ovladače a třetí u této nabíječky???)

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprostřed ovladače máš tlačítko (se znakem xboxu) a kolem něho malý prostor.Když zapneš ovladač,taxe ti rozsvítí dioda vlevo nahoře.Když zapneš 2.ovladač,rozsvítí se ti dioda vpravo nahoře...Vždycky se rozsvítí jedna čtvrtina kolečka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš Quick & Charge kit tak musíš do toho ovládače cpát buď 2 tužkový baterky nebo 2 akumulátory ale pokud si ho koupíš tak máš jeden akumulátor (jako baterka do mobilu), který když se ti vybije tak buď do ovládače připojíš kabel a necháš ho nabíjet nebo jsi zakoupíš ješte nabíjecí stanici kde pak ty baterie budeš nabíjet, co se mi zdá u dvou a více ovládačú rozumnejší. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha já jsem myslel, že ten ,,modul" je jako baterka v mobilu nebo tak... Dávat do toho tožkový baterky mi příjde blbý, protože po nějaký době se ,,vyblejou" a mají mylou výdrž :-(

malou výdrž? myslíš? pokud tam nedáš nějaký šumty tak vydrzží dlouho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha já jsem myslel, že ten ,,modul" je jako baterka v mobilu nebo tak... Dávat do toho tožkový baterky mi příjde blbý, protože po nějaký době se ,,vyblejou" a mají mylou výdrž :-(

http://www.aaron.cz/produkty/gp-aa-ni-mh-baterie-2100-mah-2-ks

hmm? :D kup si dvě sady a pokud máš nabijecku tak si happy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já používám play and charge kit http://www.alza.cz/nabijecka-a-nahradni-baterie-pro-bezdratovy-ovladac-xbox-360-d69379.htm

a to je baterka jako např v mobilu a ktomu kabel, se kterým tu baterku nabiješ jeden konec strčíš do gamepadu a druhej do xka do usb a gamepad se ti začne nabíjet a nemusíš vyndávat baterky a dávat je nabíjet a můžeš hrát i když se to nabíjí což bych řekl že je výhoda, u jiných nabíječek jako je například toto http://www.alza.cz/rychlonabijecka-a-nahradni-baterie-pro-bezdratovy-ovladac-xbox-360-quick-charge-kit-d70458.htm

je lepší mít 2 baterky a z toho jednu pořád nabitou abys jednu nabíjel a druhou mohl použít což je nevýhodný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu