Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

V čem jsou xbox 360 a PlayStation 3 stejné?


x-t-rAy

Recommended Posts

boze ... to sou otazky ... tak mi to pripada, ze si nikdy neslysel o vyhledavaci ... google, seznam apod., .... na netu je toho plna prdel ....

*obe konzole prehravaji hry, hudbu (audio CD a mp3), filmy na DVD (PS3 i blue-ray) ... obe konzole taky nabizi on-line hrani (Xko za poplatek, ps3 zdarma) .... to bych to tu mohl vypisovat do rana ......................................... >>>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZHRUBA to sou stejný konzole.. PS3 má navíc zdarma online služby, bluray mechaniku, narveš tam jakejkoliv 2.5" HDD atd.. atd.. Xko má navíc možnost hraní stahovanejch her a jestli je to pro tebe důležitý, žebříček Gamerscore tady na foru xD.. Ale zase online služby sou placený a prostě tam nenarveš větší médium než DVD DL a pokud vím tak tam nejde jakejkoliv hdd jen ten ofiko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v cem jsou stejne??

-oboje to jsou konzole

-oboji maji takzvany gamepad

-gamepad ma podobne tvary

-obe konzole maji tlacitko pro zapinani a vypinani..

-u obou muzes hrat hry,v mnoha pripadech hry co vychazeji na xbox jsou i na PS3 a obracene

v cem jsou jine??

-jiny design,jina barva (krome elite)

-jiny pocet tlacitek na gamepadu

-jiny vyrobce

-jine komponenty

-jine rozmery

a dalsich x milionu veci..

jinak co se tyce toho,abych napsal trosku neco normalne..ne jak idiot..tak me prijde ze Xbox ma lepsi grafiku..aspon co jsem koukal na netu na srovnavani..sice ma problemy s prehrivanim atp..ale aspon jede na maximum sveho vykonu..nebo aspon na vetsi cast..PS3 nepouziva snad ani 70% sveho vykonu..coz je myslim si celkem skoda..udajne aspon co jsem nekde cetl maji v planu to nejak hry otvirat atp..nevim co je na tom pravdy v tomhle nemam vubec predstavivost..ale je to mozne,ze proste by bylo tam neco naprogramovaneho,co by dokazalo vyuzivat vic pameti,grafiky atp..nevim co je na tom pravdy (to jen abyste me tady za to nekamenovali ze kecam kraviny:) )..ale je vseobecne znamo,ze sony trosku PS3ku podelalo..ale jako verim tomu,ze kdyby PS3 jelo na 90% sveho vykonu tak bude mnohem lepsi nez xbox..ale prozatim to tak neni..treba az vydaji PS3 druhou verzy,treba ji ani nevydaji,ale predpokladam ze nejaky upgrade jako tomu bylo u PS2 udelaji..tak bude x krat lepsi bude behat lepe a bude vice odladene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu