Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konečně


luboss47

Recommended Posts

Zdravim vsechny xboxaky,tak jsem si ho vcera konecne poridil.

Mam X360 pro koupil jsem ho v Nemecku za 200 eur,takze docela dobry.

Ted ale musim vyzjistit,kdo my ho fleshne a za kolik (poradte mi nekoho).

A kdo koupi ty dve originalky co u toho byly.(Kung fu panda a Indiana Jones)

Diky za pomoc hosi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ix 5 si jeste pockas :) ale zadnejch pro tebe viditelnejch zmen se nedockas,a pokud naivne veris jako jini mene inteligentni clenove(tim te nechci napadat :) ) ze lite-on pujdou jen tak flashnout tak se pletes,lite-on obsahujou ROM pamet ktera nedovoli zapisovat takze jestli nemas nakej duvod proc cekat na ix 5 tak si nech flashnout ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtel bych z tebe delat hlupce, neni to koneckoncu nutne. Lite-on je flashnutelna! 24.12. vyjde novy ixtreme 1.5 a to hlavne proto, protoze pujde flashovat lite-on. Jeste beru to, ze tohle nevis. Pokud clovek neumi anglicky tak to je informace kterou mit nemusi. To ze ale lite-on je flashnutelny se vi uz hodne dlouho. Jeho pamet se neda cist, neda se castecne prepisovat, da se pouze cela smazat a znova zapsat. Tym co udelal predchozi ixtrem firmwary dokazal pred nedavnem firmware precist a tim padem uz le flashovani stejne jednoduche jako drive. Jedina obtiz zustava se ctenim klice z mechaniky. To se provadi jako dosud, kdy se mechaniky musi menit. K tomu je potreba jednoduchy hardware a nebo alespon zakladni znalosti elektronickych soucastek a pajeni. (na mechaniku neni treba nic pajet).

Takze nez priste zacnes nekoho presvedcovat o bludech, tak se ujisti zda to co rikas je alespon z casti pravda. Zrejme je tohle pro tebe noce info a mozna te i potesi. Mozna prave ti, podle tebe, mene inteligentni ctenari vedi vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu