Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s vypalováním


SliW3.G0ng3rs

Recommended Posts

Chtěl sem zkusit vypálit hru podle Zavorky ,ale seknuzl sem se při tomto :

-pak byste měli s každou hrou udělat tohle -> http://img441.imageshack.us/img441/4...terbetarv4.gif autofix

-když to zkusím tak se seknu při tomhle - link níže

-.iso soubor mi ukazuje přes 7GB ,a na disku to zabírá tky tolik ,doufám ,že to není souborem ,jelikož linky z rapidu sem už smázl :(

Pls ,jak na to ? Už sem z toho vystresovanej ,dam nejaky cre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten krok s AutoFixem muzes klidne preskocit, ja to s zadnou hrou nedelal. Neni to povinne. Hlavne si ohlidej, aby si v pravem sloupci iXtreme compatibility mel zaskrtnute vse a pak v regionech - region free a nebo europe. Pak to s klidem muzes smahnout. Nejjednodussi zpusob pres ImgBurn (ten je navic free). Das Write Image file to disk. Vyberes DVD soubor (ne ISO!!!) a smahnes (nejlepe 2,4x rychlosti). Musis mit DVD+R dvouvrstve DVD. Velikost tveho souboru cca 7GB je naprosto v poradku. Enjoy.

Mimochodem ten odkaz s tvoji chybou na uloz.to nejak nepremava. Alespon teda mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten krok s AutoFixem muzes klidne preskocit, ja to s zadnou hrou nedelal. Neni to povinne. Hlavne si ohlidej, aby si v pravem sloupci iXtreme compatibility mel zaskrtnute vse a pak v regionech - region free a nebo europe. Pak to s klidem muzes smahnout. Nejjednodussi zpusob pres ImgBurn (ten je navic free). Das Write Image file to disk. Vyberes DVD soubor (ne ISO!!!) a smahnes (nejlepe 2,4x rychlosti). Musis mit DVD+R dvouvrstve DVD. Velikost tveho souboru cca 7GB je naprosto v poradku. Enjoy.

Mimochodem ten odkaz s tvoji chybou na uloz.to nejak nepremava. Alespon teda mne.

Takže myslíš ,že to nic není ? Já jen ,jestli jsem to špatně nestáhl ,počkej chvíli reupnu to

..taky se mi nechce znicit DVD ,přece jen stojí dost

Tady to je - http://img88.imageshack.us/img88/9421/beznzvu02ud5.jpg

Můžu poprosit o pomoc ? seeker je off a ja nwm co dělat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, je to v poho. Jestli image pri kontrole xDVDmulleru splnuje uz vse mnou vyse popsane (coz podle obrazku co si uploadnul splnuje), tak to bude v pohode. Jinak ze to tu hru nenaslo v databazi je vcelku normal, jestli to je nejaka herni novinka. Nejakou dobu to trva, nez se to v DB objevi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu