Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken-Story mode


FULUN

Recommended Posts

Zdravím, tekka dark ressurection mám poprvé a tak bych se chtěl zeptat jak je to se story modem zapl sem na začátku byla ta menší ukazka potom sem porazil toho ohnivého Yashina:D(nevím jak se přesně menuje) a toje dal konec?? v Movies sem viděl i nějaký Prologue ale to semi nechtělo spustit tak pls poradte :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekken Dark ressurection je velmi dobra hra. Ale co me sklamalo, že sem si nemusel vyhrávat postavy! Měl sem rád vyhrávání postav. Zapl sem hru, ale už od začátku sem měl všechny postavy!! Nevííte proč?

me to naopak nevadi. vem si ze nekdo che hra za urcitou postavu, ktera je zamknuta. tak se chudak musi trapit s tema co se mu nelibi (nebo ne tak) aby si odemknul sveho favorita nebo aby proti urcitym postavam mohl hrat. myslim, ze vsechny postavy otevrene a odemykani obleku a custom veci, videi a dalsich bonusu co neovlivnuji hru nebo te nenuti trapit se s jinou postavou, je lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je ze postavy jsou otevrene ale az na jednu yoshimitsova otce toho ohniveho abys ho mel musis vyhrat za vsechny postavy (myslim tim jejich pribehy) ale teken je spis na to jen tak si zamlatit pak mas za vyhry money a muzes si sveho oblibence celkem dobre vytunit:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je ze postavy jsou otevrene ale az na jednu yoshimitsova otce toho ohniveho abys ho mel musis vyhrat za vsechny postavy (myslim tim jejich pribehy) ale teken je spis na to jen tak si zamlatit pak mas za vyhry money a muzes si sveho oblibence celkem dobre vytunit:psp:

OMGBBQ Meleš naprostý výflusy. Jak vůbec můžeš něco takovýho vypustit????? Takovy hovadiny.. Zaprvy, Yoshimitsuv otec xD no ty jsi fakt znalec... JE to pra děda Jina, děda Kazuyi, otec Heihachiho, za druhy, NEMUZES SI HO OTEVRIT!!! Jenom v PS3 verzi... Ale to vy jste zase premysleli u piva co? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny co me utekenu vadi je, že o prostě až tak dlouho ta hra nevydrží.Spíše tak na 1 hod pak to je to stejné.:ziped:

na začátku si to párkrát zahraješ a skončíš ale tak za dva tejdny si to zhraješ znova a už zě to nepustí, můj případ :psp::psp::psp:, protože dostat se s nějakou postavou na rank divine fist to znamená dohrát celé tekken dojo a nějaké arcade battle, to je nejméně na 5 hodin :) pak třeba zkus dát divine fist bez prohry na ultra hard to je pak pořádná řežba 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem čekal od story mode trochu víc čekal sem že až killnu toho ohniváka tak bude něco dál omg ale ne že to dohraju do pár minut beztak se soutěží kdo dohraje story mode v nejméně sekund:D

story mode je jen kvuli animace a malinkemu pribehu v pozadi, proc dana postava vubec sla na turnaj. je to spis takove seznameni.

pokud chces neco vic tak prave v DR e novinka Dojo mode. Tam postupuues vejs a vejs a mas to na dyl. Navic oponeti s vyssim rankem pak jsou samozrejme mnohem tezsi a taky tunej postavy tak to neni az tak jednotvarne a myslim ze ti to vydrzi dlouho.

mimo to mas este ruzne variace jako gold rush apd.

a kdyby ses hodne nudil tak si zahraj bowling :P

samozrejme nejlepsi je tekken v multaku s nejakym kamosem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny co me utekenu vadi je, že o prostě až tak dlouho ta hra nevydrží.Spíše tak na 1 hod pak to je to stejné.:ziped:

Mýlíš se, než si zahraješ těch pár story módú, naučíš se komba a vybereš si oblíbenou postavu tak to zabere víc, jak hodinu :? a to nepočítám ůžasný multiplayer, mě osobně to vydrželo 49 hodin hraní :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMGBBQ Meleš naprostý výflusy. Jak vůbec můžeš něco takovýho vypustit????? Takovy hovadiny.. Zaprvy, Yoshimitsuv otec xD no ty jsi fakt znalec... JE to pra děda Jina, děda Kazuyi, otec Heihachiho, za druhy, NEMUZES SI HO OTEVRIT!!! Jenom v PS3 verzi... Ale to vy jste zase premysleli u piva co? :roll:

OK tak mozna sem to zblb yosmitsu prehodil jsem je to Heihachiho tak sry ale otevrit ho muzes ale to bys to musel asi hrat.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK tak mozna sem to zblb yosmitsu prehodil jsem je to Heihachiho tak sry ale otevrit ho muzes ale to bys to musel asi hrat.............

Ale stejne budes patlat.... JINAPACHIHO si otevrit nemuzes, Tekken jsem dohral, jak 5, tak Dark Ressurection na PSP, rozmysli se než něco napíšeš, a jeste jednou: JDE TO JEN V PS3 VERZI, tak tady nedelej znalce :roll:

Edit: Nojo, ja zapomnel na cheaty, regulerne si ho proste otevrit nemuzes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevim odkud si priletel ale otevrit de tak zase spadni na zem ...jo a patlani a vyflusi si nech do zvlastni skoly...5krat si dohral tak maximalne souboj podle toho co to pises je ti tak 5let a teken si vydel tak maximalne na netu.

Takže dohrát story mode za každou postavu a misto jednoho otazníčku (RANDOM postavy) se mi zobrazi ten ohnivy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Money: OMG ne, proste nejde otevrit, posli mi video jak za nej hrajes a dostanes mi uznani

Edit: Ja vim trochu mi ujeli nervy, nechci se hadat, ale v PSP verzi Tekken DR nemuzes otevrit Jinpachiho, nechci tu vist zadny spory: http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=932102&topic=45769764

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_get_jinpachi_in_tekken_dark_resurrection

Odepis mi na PM at nedostaneme zlutou

je tam aj online multiplayer ?

bohuzel neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu