Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hra na PSP


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

Tak po měsíci:

...jsem si úplně jistej, že Virtua Tennis je lepší než Burnout. Má pouze jedinou chybku na kráse. Virtuální spoluhráč při čtyřhře na nejvyšší obtížnost dělá neuvěřitelný kraviny. Což by mi za normálních okolností netrhalo žíly, jenže díky tomuto faktu je takřka nemožné porazit závěrečnou dvojici ve Wourld Tour ergo krále a královnu. Moje nejlepší skóre 6:4 ale nic víc. I kdybych si vykloubil prsty. To mrzí.

I tak je tahla hra absolutní nutnost pro kohokoli. Jedna z nejlepších her nejen na PSP ale možná i vůbec. A to pánové pařim už od dob belgame, Didaktiku a C64. Nevim jestli by stejně dobře fungovala i na jiný platformě. Pro vašeho příručního miláčka je ovšem snad přímo stvořená. V některých euferických chvílích jsem si říkal jestli PSP nakonec nestvořili pouze aby dali vyniknout týhle pecce.

Od včerejšku jsem čerstvím majitelem PROEVO5.

A jo. Je mnohem snažší bránu minout než ji trefit. Hardcore záležitost pro skutečné muže. Zatim líbí. 8)

PS: PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas....virtua tennis je fakt good.....jen mam problem pri teninku s tankem a tema otacicima se plackama....to fakt netusim jak dat.. :oops: .Ale jinak fakt good game pro sportovni fajnsmekry. Neda se nez doporucit. A PRO EVO?? No comment, dnes bude mou dalsi originalkou a vim ze zklamany rozhodne nebudu!! :D Ale treba i Ridge Racer je good. A TOCA zatim nevim, chce to asi vic treninku pac jsem vice po okoli trate naz na trati :P .Ale na PC to bylo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano to je vsechno pekne ale nevi nekdo jak kurna udelat v burnoutovi v CRASH mapu paradise peril na zlatou to je opravdu nocni mura

Moje nocni mura je ten tank a ty otacive placky v tennise.. :D

nocni mura je wipeout na 4 rychlostni tridu :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu