Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hra na PSP


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

MikeM:

Jou tank je těžkej, jak prase..dal jsem ho jenom jednou, ale zase na čtvrtým levelu. Dobrá taktika asi bude sejmout , co nejdřív ty malý tančíky a pak jejich povalující mrtvoly použít k destrukci velkýho tanku. Chce to hodně štěstí.

Otáčecí placky jsou proti tomu v poho. Moje taktika. Začít krajními polohami. tzn. napřed rohy. Když budeš s rohama hotovej. Zbyde už jen pár prázdnejch políček uprostřed, který s trochou štěstí zkydlíš ajns cvaj.

Goog luck...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MikeM:

Jou tank je těžkej, jak prase..dal jsem ho jenom jednou, ale zase na čtvrtým levelu. Dobrá taktika asi bude sejmout , co nejdřív ty malý tančíky a pak jejich povalující mrtvoly použít k destrukci velkýho tanku. Chce to hodně štěstí.

Otáčecí placky jsou proti tomu v poho. Moje taktika. Začít krajními polohami. tzn. napřed rohy. Když budeš s rohama hotovej. Zbyde už jen pár prázdnejch políček uprostřed, který s trochou štěstí zkydlíš ajns cvaj.

Goog luck...

nazdar chlape!

Diky moc za rady, urcite to budu zkouset dal, abych se dostal v zebricku az nahoru. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky na konkurenčním foru je nabídka že prodá nabo vymění hru Codearms to je ta střílečka...Tak se chci zeptat jaké máte zkušenosti s touto hrou hlavně jak se to ovládá.Pomohl by mě třeba popis tláčítek čím se co dělá.A taky jáké dáváte hodnocení v %.Díky moc za odpovědí... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

tak moje první hra - Tiger Woods 2006, docela fajn, tvorba charakteru, připomíná mi to ten golf co byl kdysi na PC, zelená je tráva :-)) nej na tom je ta obrazovka těsně předtím než odpálkujete ránu - šipkou dolů si testuje nápřahy a pak to odpálíte :-)

jinak zamrzí jen nepřítomnost game sharing, byla by bomba hrát Tiger Woodse přes wifi s druhou PSP. Everybodys golf jsem nehrál

viděl jsem ještě wipeout - dobrý, sladký ale pomalý

toca 2 - hódně dobrý, jen prej nemůžete volit auta se kterým pojedete,je to pravda?

fifa 2006 - moc dobrý, nakolik je opěvovanej PES na PS2, tak do Fify na PSP bych se nebál jít

Pursuit Force - fajn skákání z aut na auta a motorovejch člunů na člun :-) jen prej ke konci trochu těžký, vždycky skočíte na nějaké auto, postřílíte posádku, vleteze dovnitř a řídíte a tak dál a mezitím plníte úkoly - chytáte nějakýho bossa atp.

Midnight Club 3 dub edition - tak tuhle hru bych si nekoupil, ale můj bratříček má rád všechno PMPED, takže pro něj jako stvořená, ale nevím jak dlouho vydrží, už pošilhává po burnoutu (to já taky) je to jen závodění ve městě, v nočním městě, takže trochu monotónní (pro mně), pak tuning aut a cool skoky přes přemostění - je tam víceúrovňová jízda silnicemi jako v burnout revenge na PS2

THU remix - fajn skejty, jenže mně to neláká, hrál jsem american wasteland na PS2 a to je jiný kafe (velká televize, ne tak mrňavý), ale pro někoho.. skejt do kapsy..

hrál bych Virtua tennis, možná Socom, burnout.. a untold legends nebo nějaké jiné (lepší) RPG až vyjde.. ale určitě lemmingy a možná wormse až vyjdou a Me and my katamari, tyhle hry já můžu, a možná GT4mobile (GT4 na PS2 jsem dojel tak do poloviny, až ke své první formuly, pak trochu boring)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

viděl jsem ještě wipeout - dobrý, sladký ale pomalý

...

wipeout a pomalej? :D...první třída je pomalá..pro začátečníky, druhá pro norm hráče a zbylý 3 už pro profíky :D....a rychlost je fakt mooooooooooc velká ;)

soudit hry podle prvního pohledu neni dobrý...ani nejde, možná že w:p neni pro každýho, ale pomalej nejni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
ano ano to je vsechno pekne ale nevi nekdo jak kurna udelat v burnoutovi v CRASH mapu paradise peril na zlatou to je opravdu nocni mura

naprosto souhlasim 380 dám v pohodě ale ty čtyři stovky fakt nejdou asi hasičák nebude :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Tak po měsíci:

...jsem si úplně jistej, že Virtua Tennis je lepší než Burnout. Má pouze jedinou chybku na kráse. Virtuální spoluhráč při čtyřhře na nejvyšší obtížnost dělá neuvěřitelný kraviny. Což by mi za normálních okolností netrhalo žíly, jenže díky tomuto faktu je takřka nemožné porazit závěrečnou dvojici ve Wourld Tour ergo krále a královnu. Moje nejlepší skóre 6:4 ale nic víc. I kdybych si vykloubil prsty. To mrzí.

I tak je tahla hra absolutní nutnost pro kohokoli. Jedna z nejlepších her nejen na PSP ale možná i vůbec. A to pánové pařim už od dob belgame, Didaktiku a C64. Nevim jestli by stejně dobře fungovala i na jiný platformě. Pro vašeho příručního miláčka je ovšem snad přímo stvořená. V některých euferických chvílích jsem si říkal jestli PSP nakonec nestvořili pouze aby dali vyniknout týhle pecce.

Od včerejšku jsem čerstvím majitelem PROEVO5.

A jo. Je mnohem snažší bránu minout než ji trefit. Hardcore záležitost pro skutečné muže. Zatim líbí. 8)

PS: PSP

ted vim co koupit :idea: eště sem chtěl dodat že mi stou koupí místo pána boha dopomoch FL ale zdá se mi to moc těžký..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentalne jsem ulitnul na PES5 a NBA06 Live....hlavne superstars challenge je good!A o all star weekend ani nemluvim....dunk,3point shooters. PES5 ma podle me jen jednu vadu a to je chybejici komentar....hledal jsem ale nenasel.

Samozrejme ale nezapominam na tenisek a ridge racer...:-) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

PES má podle mýho tři chyby, který mě zabíjí.

Numero Uno: chybjející komentář, po čase bych ho asi stejně vypnul, ale trošku to sejří zkraje

Numero Due: nahrávací časy, kolikrát nevim jestli usnout nebo se rozbrečet, každý debilní střídání nebo počátek zápasu naběhne autoportrét steveho wondera a mě to rozcuká levý voční víčko, stres streeessss streeesssss

Tre: absence turnaje ergo vyřazovacích zápasů, common tohle tam přece mohli dát ne? trošku se bojim, že mě liga nebude bavit věčně...ergo prostě chybí jakákoliv motivace tuhle hru vyhrát...dotlučeš se na první místo v lize a co? zlatý sele? animace? cokoli? ne

a ještě maličký numero quatro: nemožnost přímo editovat xicht a dresy hráčů

ale i tak to skoro nedám z ruky

keep scoring ladies...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Guest Anonymous

To doufám a ještě musím sehnat gigovou MS a chtěl bych zkusit nějaké isa, i když asi spíš zůstanu u originálek, MS spíš na MP3 a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu