Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hra na PSP


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
To doufám a ještě musím sehnat gigovou MS a chtěl bych zkusit nějaké isa, i když asi spíš zůstanu u originálek, MS spíš na MP3 a tak

Sem na tom stejne. Cekam na 1GB kartu. Taky chci zkusit ISA :wink:

2V O J T A (CZ): Nemas prachy...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Já bych asi dal WWE Smackdown vs. Raw. Podle mě je to jedna z něj her na PSP. Má to výbornou hratelnost, dobrou grafiku a kdo se aspoň trochu zajímá o Wrestling dobře se u toho vyblbne a hlavně jsi může zahrát za své oblíbence a nebo jsi vytvořit vlastního wrestlera a pustit se s ním do nejslavnějších wrestlerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, já si teď uletěl na japonském RPG Tales of Eternia, což je pro mě momentální favorit z nej her pro PSP, ale bude to asi i tím, že jsem fanda Final Fantasy a tahle hra se VIIčce docela podobá , tak mi nezbívá nic přiznat , že taková hra na psp hodně chyběla a bůbec RPG jsou na PSP nadostatkové zboží, doufám , že se to brzy změní.... jinak jakožto hráč RPG mě tahle hra velice potěšila. the End.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu