Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vcera mi siel internet na PSP neska uz nie !!! preco ?


Midnight

Otázka

Vcera mi siel internet na PSP neska uz nie !!! preco ?

Vcera vecer si tak lezim na posteli a dam skenovat wi-fi...naslo mi niekoho kto mal 57 % signal... secko som potvrdzoval az nakoniec som dal TEST CONNECTION a uspesne sa ukoncilo potom som si chodil po hocakych strankach stahoval mp3 atd.....dneska rano sa idem pripojit....uz sa mi spaja s tou adresou....potom preskoci na Obtaining IP adress.......a naraz mi vypise chybu : A connection error has ocourred. The attempt to obtain IP adress timed out......!!!! a pritom signal mam ! :cry: :cry: :cry: :cry: pomoooooc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ze by ten komu ses pripojil do site to zjistil a konecne si zabezpecil svoji wifinu aby mu tam nekdo jako ty nelezl ?

pokud to nebyla tvoje wifina tak je to celkem normalni ze to udelal..

dneska je dost takovejch co si koupej router a jelikoz tomu moc nerozumej tak ho jen zapojej a nezabezpecej si sit a pak se najdou takovi jako ty kteri proste pres cizi wifiny brozdaj a pod...

neni se cemu divit.. :-)

to ze mas signal nic neznamena... muze mit nastaveny filtrovani MAC nebo jine zabezpeceni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ze by ten komu ses pripojil do site to zjistil a konecne si zabezpecil svoji wifinu aby mu tam nekdo jako ty nelezl ?

pokud to nebyla tvoje wifina tak je to celkem normalni ze to udelal..

dneska je dost takovejch co si koupej router a jelikoz tomu moc nerozumej tak ho jen zapojej a nezabezpecej si sit a pak se najdou takovi jako ty kteri proste pres cizi wifiny brozdaj a pod...

neni se cemu divit.. :-)

to ze mas signal nic neznamena... muze mit nastaveny filtrovani MAC nebo jine zabezpeceni..

myslim ze WEP !!!! jooooooj ! mam nervy ! :twisted: :evil: preco to ten hajzlik zabezbecil ??? a ako to vlastne mohol zistit ? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam stejny problem s mym vlastnim AP ... a to tam nemam wep.

Skus se podivat na informace o pripojeni tam by melo byt napsane jestli AP pouziva wep a pak dej vedet

dal som skenovat zase....naslo mi to iste wifi a bezpecnos neni uz ziadna pred hodinkou bola WEP !!! äidem dalej dalej...secko prejde bez problemov.....a signal mam 47 % zapnem internet browser tiez secko prejde bez problemov natukam oficialnu stranku psp a nevihlada skusal som aj tuto stranku aj azte a furt len pracuje a pracuje !!!!!!!!! :roll: :cry: :cry: :cry: pleco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ze by ten komu ses pripojil do site to zjistil a konecne si zabezpecil svoji wifinu aby mu tam nekdo jako ty nelezl ?

pokud to nebyla tvoje wifina tak je to celkem normalni ze to udelal..

dneska je dost takovejch co si koupej router a jelikoz tomu moc nerozumej tak ho jen zapojej a nezabezpecej si sit a pak se najdou takovi jako ty kteri proste pres cizi wifiny brozdaj a pod...

neni se cemu divit.. :-)

to ze mas signal nic neznamena... muze mit nastaveny filtrovani MAC nebo jine zabezpeceni..

myslim ze WEP !!!! jooooooj ! mam nervy ! :twisted: :evil: preco to ten hajzlik zabezbecil ??? a ako to vlastne mohol zistit ? :P

velmi jednoducho pozrel si protokol asociovanych zariadeni a zistil ze nejaka sikula tam pribudla , alebo len zrusil DHCP kvoli niecomu pre co potreboval pevnu IP. Tak ze skusaj davat Pevne IP zacni tak ze si das IP 192.168.2.13 router 192.168.2.1 potom to iste ale miesto 2 daj 0 popripade pomenit posledne cislo ip nie routera jo a dns davaj tu istu adr ako router, poskusaj aj 10.0.0.13 + router a dns 10.0.0.1 ale predpokladam ze to je nejaka lamka ked to mal otvorene takze tie prve dve moznosti ti asi pomozu . Ak zapol MAC filtering tak mas smolu , a WEP a podobne ti ukaze uz pri scanovani.jo a ako sa vola siet? ak tam nechal defaultne nastavenia teoreticky sa da podla mena siete zistit znacka a oni mavaju rovnake nastavenia loginov takze staci sa tam dostat na moment a prestelujes co potrebujes , malokedy kukas do routera kazdy den ked to vali tak sa na to vyseres :lol: alebo chod za nim a dohodnite sa nech ta pusti donutra das mu 200,- mesacne a ste si qwit!!!

EDIT: sem tam sa stane ze ukazuje WEP ked je slabsi signal no a PSP ked nema aspon 50%-60% tak su s tym problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj spis bych to resil domluvou ze bys mu daval prachy jinak nekdo u nas v Baraku ma taky Wifi a chtel bych se s nim dohodnout akorat nevim kdo to je jakej dosah ma asi Wifi ?? domaci
ak mas signal lepsi ako 50% je to spodny sused skus pobehat po byte a pomeraj to cez scan popripade pobehaj aj po chodbe najdes neboj 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já včera seděl v kavárně je tam wifi zdrama síla signálu 100% a nepřipojim se. Jak je to možný? Háže to nějakou chybu DNS severu nebo tak něco. Mám 3,03 OE-C. Nějaký návrhy?

skus dat restore to defalt setings.

Taky mě to napadlo příště určitě zkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu