Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Obsah balení


BigMike

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Cau co je obsahem baleni xboxu najdes v topiku pro zacatecniky od zavorky a ano je tam i privodni kabel...

Taky sem ti topik patricne editnul , protoze kseftovani s palenyma hrama a jinym warezem je tu zakazano a jeste k tomu v sekci otazky a odpovedi ...

Pro priste to bude za body...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jaj mamo a jak mám zjistit jestli je už flashlý? já nechci kšeftovat, mě stačí i půjčit nějakou hru

jo jde vidět, že ty sám sis ho moc neprohlížel co, protože o zdroji tam není psané nic

Je to snad jasný že když něco kupuješ (elektroniku) tak tam můsí být kabel k připojení do sítě - jestli tě to štve tak si to dej na baterky ... A s tim flashem se zeptej toho kdo ti to prodal nebo si skus nějakou hru stáhnout to je tak těžky ?? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Hele odpoved si myslim dostal , v baleni je privodni kabel takze nevim co resis , jestli se me snazis nastvat , mozna se ti to podari a uz se na tomto foru nezeptas na nic...

Byl jsem vtricny vzhledem k tomu ze to byl tvuj prvni prispevek , ale jestli takhle hodlas pokracovat budes za to patricne ohodnocen ...

Posledni varovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele odpoved si myslim dostal , v baleni je privodni kabel takze nevim co resis , jestli se me snazis nastvat , mozna se ti to podari a uz se na tomto foru nezeptas na nic...

Byl jsem vtricny vzhledem k tomu ze to byl tvuj prvni prispevek , ale jestli takhle hodlas pokracovat budes za to patricne ohodnocen ...

Posledni varovani...

Já už sem radši sám nebudu nic psát:ziped:, bo člověk se na něco zeptá a každý, až na výjimky, odpovídá jak kdyby mu to bylo za těžko vůbec odpovědět a když Vám to teda dělá problémy, tak se teda nevyjadřujte, a když už se vyjádříte tak to zkuste aspoň normálně a ne jak rozmazlený harant, pak je jasné, že můžete očekávat odvetu:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak by si chtel kabl napojit kdyz z PC je 2kolik do 3koliku na xboxu??

EDIT: navic mam dojem,ale to nevim jiste ale co jsem videl obrazky ze ten kolik na XBOXU neni 3kolik ale 6ti ze je to jako nejaka patice nebo ja nevim..nejspis se mylim ale ta patice na XBoxu mi prisla z obrazku celkem zvlastni..takze podle me pokud jsem spravne pochopil otazku tam kabel nenapojis pac nemas jak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo takhle..promin promin ja xbox nemam tak jsem myslel ze to jde rovnou do xka jako u PC to je a koukal jsem ted na video a ono tam je trafo..tak takhle..vadit by to nemelo..ten jedenkolik je jen stineni..

je to proto,ze do PC pripojujes prave ze ROVNOU a mas tam kovove bocnice atp tak tam ten kolik navic je proto,aby se to zastinilo (ten prostredni kolik je tedy na kolik v zasuvce..) ale u xka privadis tady tim kabelem nejdriv do transformatoru,ktery je plastovy a nemelo by se nic stat nemel by nijak probijet kdyz na nej sahnes atp a proto neni potreba ho stinit..je to vlastne ten kabl jen bezpecnostni zalezitost ale faze ti prochazi pravym a levym kolikem..takze vadit to nebude vubec..do PC ti jde rovnou 230V a pak az ve zdroji se to transformuje na potrebnych 12V,24V,5V a to same je u Xka akorat ze ten zdroj nemas integrovany..takze v trafu se ti transformuje napeti predpokladam na 12V a to je pak prohaneno tim kablem do xka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu