Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PspMovieCreator 2.0


CZ_Splush

Recommended Posts

Jestli stale hledat program na prevadeni do MP4 tak uz mate vybrano!!! toto je nej program na convert. videa!!! Jde to rovnou z DVD. Jenom mam malinkatej problem unregistrovana verze vam prevede pohopouhych 10min videa.Crack existuje ale je kdyz ho nahraju do slozky tak mi to nejde spustit.Nemate nekdo funkcni nebo piste sve zkusenosti. [schild=8 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Help me!! piste ale rychle![/schild]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli stale hledat program na prevadeni do MP4 tak uz mate vybrano!!! toto je nej program na convert. videa!!! Jde to rovnou z DVD. Jenom mam malinkatej problem unregistrovana verze vam prevede pohopouhych 10min videa.Crack existuje ale je kdyz ho nahraju do slozky tak mi to nejde spustit.Nemate nekdo funkcni nebo piste sve zkusenosti. [schild=8 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Help me!! piste ale rychle![/schild]

tady máš mnou ozkoušenou verzi, funguje výborně, uží si to !!!

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/63719/PSP_Movie_Creator_Full_by_PeterCent.rar_7.69MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, a když to kopčím z DVD,tak se to převede do toho rozlišení na PSP???

normálně dáš OPEN DVD otevřeš VIDEO ....ono to přeskočí menu, vybereš jazyk nebo titulky...dáš Record IT, mělo by tam bejt rozlišeni 320x240...a jedeš ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad me to hazi DVD navigator error.Jeto cracknuty a porad to blbne.Nevite nekdo co s tim?

to netušim takovou chybu ani neznám ! :D

Tak to je dalsi kterej mi nefujguje.Sem zvedavej jestli nejakej program vubec najdu :wink:

ale to neni programem,to bud nemáš kodeky nebo to nemáš nák povolený ve Windows.....ten program normálně šlape ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ kodekama ty nebude to by bylo kdyby to preved a neslo to spustit na PC.To spis bude v compu ale nemusi to jit nak vyresit mel sem starej komp a tam co mi slo zas nejde neco na novym a obracene proste zalezi jestli umi to ten comp ovladat budto mas nakej starej nebo nakej supr novej nebo je to proste zakodovany treba ve windowsech to se pak spatne zjistuje chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu