Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Benq Tutorial iXtreme 1.5


neon

Recommended Posts

návod je úplně perfektní, ale nějak mi to nemůže najít tu mechaniku či co. Čipset mám od Nvidie, myslíte, že je to tím nebo vistou ?? Díky za odpovědi

//edit: ještě jsem si vzpoměl, že při spuštění na mě vyskočí tohle chybové okno

102qsm9.jpg

pro jistotu ještě přidávám screen z junglu

30igjd1.jpg

Při vyřešení problému odměna jistá ve formě credits i thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to PACO: měl sem podobný problém no zkus to flashnout přes iprep není to zas tak těžký návod zde http://console-forum.net/showthread.php?t=18383 a konec návodu v tomto topicu pokud ti to nepůjde ani přes něj tak máš asi špatnou základní desku (ve smyslu špatnou na flash) ale nejspíš to bude Jungle Flasherem přece jenom je to beta

EDIT:eště zkontroluj jestli máš net freamwork

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to PACO: měl sem podobný problém no zkus to flashnout přes iprep není to zas tak těžký návod zde http://console-forum.net/showthread.php?t=18383 a konec návodu v tomto topicu pokud ti to nepůjde ani přes něj tak máš asi špatnou základní desku (ve smyslu špatnou na flash) ale nejspíš to bude Jungle Flasherem přece jenom je to beta

EDIT:eště zkontroluj jestli máš net freamwork

dik za radu, stačilo stáhnout nejnovější iprep a bylo po problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že to bude znít asi blbě, ale dá se xbox poskodit tím že bych třeba nějak pokazil flash .. hl. nejsem si jistej jestli je to BenQ nebo Lite-On, ale pokud by to bylo lite-ono jungle by mi asi vyhodil error už na začátku a k chybě by dojít nemělo ne? jediný co jsem pochopil že u toho strávím dost času než to flashnu a nikomu to svěřit nemůžu pač v okolí nikdo neflashuje:-( osobně znám jen jednoho člověka z okolí co má x-box a ten to řešil chipem.... dík za rychlou reply (klidně i PM)

a sry za spam, lamám zdar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ci mas liteon alebo benq zistis celkom jednoducho, ked sa uz hodlas dat na cestu flashovania aj tak musis xko rozobrat a vtedy uz uvidis urcite ci mas liteon alebo benq, je to na mechanike napisane ;) kazdy flash je svojim sposobom risk, ktory ale dodrzanim vsetkych postupov eliminujes na uplne minimum, 99% "pokazenych" je sposobene nedodrzanim resp. preskocenim nejakeho kroku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mám pár lama dotazů. Když si to flashnu podle tvého návodu tak:

1)Jakmile to napíš Write was succesfull už dále pokračovat nemusím,flash je hotový ?

2)Můžu flashovat ještě neflashnutou mechaniku?

3)V čem je tedy lepší ten Iprep?

4)Můžu s tim potom hrát hry přes xbox live aniž bych dostal ban?

5)Půjdou v tom potom ještě hrát originály ?

Určitě mě někdo pošle do jiného topicu,ale hledal jsem a nic jsem nenašel. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
ahoj, sory za znovuotvorenie starej temy bude tento navod fungovat aj pri re-flashy z 1.5 na 1.6 ? dakujem za info

ano bude, jen nemusíš odemykat mechaniku, ale po status 072 můžeš dát rovnou "read" a přečíst klíč.

Edit: ...pokud 100% nevíte co děláte, neflashujte si sami xbox:!: ...můžete si nadělat více škody, než užitku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ahoj, dneska sem timto postupem flashoval svoje xko s BenQ mechanikou z 1.1 na 1.51 pomoci JungleFlashera 1.70 pod Win 7 64bit...

vse naprosto ok vse faka...

jenze pak sem si rek ze to kopnu rovnou na 1.60 abych nemusel patchovat isa a najednou jsem narazil na problem...

zaboha ted nemuzu precist Device ID, vzdy to vyhodi eoor: "MTK Vendor Intro Failed" takze mi to nedovoli ani Erase.

googlil sem jak silenej a veskery reseni tohohle erroru byly pro DosFlashe ale pod junglem sem reseni nikde nenasel...

chyby v zapojeni,radici, junglu atd. jsou vylouceny jak rikam ani ne pred hodinou jsem uspesne flashoval...

dikec za jakykoliv info

EDIT: Problem solved

pri nacitani device id rychle zapinat a vypinat konzoli dokud se nechytne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
Flešoval sem benq a po procesu erase my vypli proud zalohu omf samozřejmě mám,ale mechanika je hluchá neni v ní žadnej firm po zapnutiPC mi jí nic nenajde dá se to nějak zachránít nebo mam sehnat novou:ziped:

Intro device ID, Erase, pak flash, jestli to nebudeš umět, klidně mi to pošli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu