Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

a mam jeste jeden problem.. kupoval jsem kamosovi box na aukru a az co mi prisel domu jsem zjistil ze je dovezenej z ameriky.. uz ma flashlou mechaniku ale kdyz tam dam hru tak mi to napise nejakou hlasku s regionem.. kdyz prohazim vsechno v nastaveni co muzu porad mi to pise to samy.. nevite nekdo co s tim??? kdyztak dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MS pionts získáš tak, že řekneš mamince,aby ti dala peníze a koupíš si je v obchodě. To samý s baterkou do ovladače. Normláně jí prodávaj. Samozřejmě ovladač a baterka zvlášť.

blba otázka asi pro všechny - jak se získávají MS pointy? díky za odpověď

EDIT: 2.otázka - nevíte jestli se dá někde koupit bezdrátový ovladač s nabíjecím akumulátorem? prošel jsem pár online obchodů a všude přikládají jenom AAčka. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, chci se zeptat když si za třeba 1000 point koupím arcade hru na live, tak když potom ji třeba omylem vymažu nebo budu měnit hdd, tak jestli ji můžu stáhnout už potom znova a zadara, když už jsem za ní jednou platil....samozřejmě myšleno ze stejného účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim, chci se zeptat když si za třeba 1000 point koupím arcade hru na live, tak když potom ji třeba omylem vymažu nebo budu měnit hdd, tak jestli ji můžu stáhnout už potom znova a zadara, když už jsem za ní jednou platil....samozřejmě myšleno ze stejného účtu.

když si to kupiš můžeš si to na svoje učtu stáhnout kolikrát chceš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ulozene pozice nejsou soucasti herniho profilu. Pokud chces vymazat ulozene pozice od nejake hry, tak to samozrejme jde. Staci jit do System Settings - Memory - tady si vyberes bud pametovku nebo disk, podle toho, kde to mas ulozene. Pak si tam vlezes do Games, najedes na konkretni hru, jde zase o uroven dal Ackem. A pak uz tam vidis bud "saved game", "game", "marketplace content" atd.. Tak najed na tu polozku "saved game" a odstran ji (potvrdis Ackem, vyberes Delete).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu