Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

tohle jsem ještě nezjišťoval zkoušel jsi normálně kopírovat? v případě že starý profil je smazaný kde to máš uloženo? podívej se pořádně jestli to není pod něčím co obsahovalo název starého profilu a případně změnit na nový, tohle jsem nikdy nevyužíval, takže ti přímo takhle neporadím, ale snad se objeví někdo kdo měl stejný problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zde máš přesný postup

Cell Phone Passwords

At any time during the game, pull out Niko's phone and dial these numbers for the desired effect.

Please note that cheats will affect missions and achievements.Password Effect

468-555-0100 Change weather

486-555-0150 Get a different selection of weapons

486-555-0100 Get a selection of weapons

267-555-0150 Raise wanted level

267-555-0100 Remove wanted level

362-555-0100 Restore armour

482-555-0100 Restore health, armor, and ammo

948-555-0100 Song information

227-555-0142 Spawn a Cognoscenti

227-555-0175 Spawn a Comet

938-555-0100 Spawn a Jetmax

625-555-0150 Spawn a Sanchez

227-555-0168 Spawn a SuperGT

227-555-0147 Spawn a Turismo

359-555-0100 Spawn an Annihiliator

227-555-0100 Spawn an FIB Buffalo

625-555-0100 Spawn an NRG-900

pokud ti to nejde děláš něco špatně....ale těžko říct co protože to zvládne i úplný hlupák....mimochodem jak dlouho hraješ hru? možná bys měl konzoli prodat.....víš...oni hráči cheaty používat nemusejí...to dělaj jen slaboši nic proti....ale nevím proč chceš hrát podvodem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uz sem to psal, mas tri joypady,jeden nahore vlevo,druhej vpravo dole,a posledni je velkej a ten je dole vlevo,tim das nakej smer ted nevim presne mozna doleva nebo nahoru vazne nevim a vyjede ti mobil,tim samim joypadem jezdis po mobilu,natukas si tam cislo a potvrdis zadne X mackat nemusis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau :), dostal jsem na vánoce xbox (je super), a hned mám pár lam otázek :lol::

1) když budu hrát po netu jenom originální hry, a když nebudu připojen na xbox live s neoriginální hrou, tak ban nedostanu?:)

2) když provedu update xboxu, a jakékoliv další věci, tak ban taky nedostanu? A taky když provedu update, tak budu na něm moct hrát pořád nelegální hry? (není to jak s psp?)

3) dejme tomu, že iso nemá stealth... mohu s tím hrát, pokud mám konzoli offline? Tím myslím, jestli se o tom do xboxu neuloží nějaké info, a potom když to zapojím k netu, tak se to uploadne na net, tam na to příjdou (že to byla neoriginální hra) a dají mi ban :D

Předem děkuji za podání ruky blbovi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) když hry vypálené nebudeš hrát po netu i tak ban dostat můžeš

2) update je něco jiného ten nemá s banem nic společnýho pokud ban dostaneš tak se to bude jistě týkat her a flashe :)

3) hry které nemají stealth nehrej raději ani off :) online už vůbec ne :) a hlavně nehrej hry které ještě nevyšli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potřeboval bych laicky vysvětlit, jak připojim Xbox (elite...nevim, jestli má naky kabely navic) k monitoru u PC...

...+k elite verzio jsem dostal sluchatka....nejenže nejsou v černé barvě, jak mají být, tak nemají takovej rozšiřitelnej konec....(viz foto http://www.ixbt.com/consoles/images/info_xbox360/xbox360ph_headset.jpg )...nejde mi zvuk do sluchátek, tak si říkám, čím to tak může být? Do repráku u televize normálně jde, ale do xbox sluchátek vůbec a do mých KOSSek jdou jen do levýho a v pravym sluchátku to šumí, že slyšim kulový...

...díky všem za rychlé rady, už chci pařit :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě mám jeden dotázek :), stáhl jsem si hru, v xdvdmulleteru mám zaškrtnutý celý pravý sloupec, a v levém Europe... Když dám AutoFix (pro jistotu), tak mi to tam po chvilince napíše tuto hlášku: "Game not found in database or ini filecould not be loaded". Vím, co to znamená, ale co mám s tím udělat?:) Předem děkuji za odpověď :)

//ok, dík dante, to víš, lama začátečník :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Potřeboval bych laicky vysvětlit, jak připojim Xbox (elite...nevim, jestli má naky kabely navic) k monitoru u PC...

...+k elite verzio jsem dostal sluchatka....nejenže nejsou v černé barvě, jak mají být, tak nemají takovej rozšiřitelnej konec....(viz foto http://www.ixbt.com/consoles/images/info_xbox360/xbox360ph_headset.jpg )...nejde mi zvuk do sluchátek, tak si říkám, čím to tak může být? Do repráku u televize normálně jde, ale do xbox sluchátek vůbec a do mých KOSSek jdou jen do levýho a v pravym sluchátku to šumí, že slyšim kulový...

...díky všem za rychlé rady, už chci pařit :p

ten headset neboli sluchatka neslouzi aby ti v nich sel zvuk,slouzi pouze ke kecani s lidma pres Xbox LIVE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě mám jeden dotázek :), stáhl jsem si hru, v xdvdmulleteru mám zaškrtnutý celý pravý sloupec, a v levém Europe... Když dám AutoFix (pro jistotu), tak mi to tam po chvilince napíše tuto hlášku: "Game not found in database or ini filecould not be loaded". Vím, co to znamená, ale co mám s tím udělat?:) Předem děkuji za odpověď :)

//ok, dík dante, to víš, lama začátečník :lol:

nemusis davat zadnej autofix pokud to mas tak jak rikas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu