Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Fungují na flashlém x-boxu datadisky?Vím že tam nefungují arkády a DLcčka ale datadisky jsou vlastně takové větší DLCčka tak nevím.Asi by na něm mělo fungovat vše co vyšlo v krabicové verzi ne?Já jen že nemůžu sehnat nějákou kolekci oblivion i s oběma datadiskama(Vím že na PS3 existuje ale na x-boxu nevím), tak uvažuju, že bych stáhl oblivion a datadisky samostatně.Ale vlastně si to vůbec nedovedu představit.

Na PC mám základní hru, nainstaluju datadisk a ten tu zákl hru rozšíří, ale jak to funguje na x-boxu když oblivion nemám na HDD, datadisk se samostatně nespustí nebo jo?

Datadisk by potřeboval data ze zákl oblivionu který bych měl na DVD takže by ty data neměl ten datadisk kde brát.Znamená to že bez HDD to nespustím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fungují na flashlém x-boxu datadisky?Vím že tam nefungují arkády a DLcčka ale datadisky jsou vlastně takové větší DLCčka tak nevím.Asi by na něm mělo fungovat vše co vyšlo v krabicové verzi ne?Já jen že nemůžu sehnat nějákou kolekci oblivion i s oběma datadiskama(Vím že na PS3 existuje ale na x-boxu nevím), tak uvažuju, že bych stáhl oblivion a datadisky samostatně.Ale vlastně si to vůbec nedovedu představit.

Na PC mám základní hru, nainstaluju datadisk a ten tu zákl hru rozšíří, ale jak to funguje na x-boxu když oblivion nemám na HDD, datadisk se samostatně nespustí nebo jo?

Datadisk by potřeboval data ze zákl oblivionu který bych měl na DVD takže by ty data neměl ten datadisk kde brát.Znamená to že bez HDD to nespustím?

Konkrétně k Oblivionu vyšly datadisky na samostatných DVD, které se předem instalují na HDD a pak se hraje hra z původního DVD. Je tedy nutné mít HDD a funguje to samozřejmě i na flashnutém XBOXu...

Jinak ta edice Oblivion GOTY (s oběma datadisky) vyšla i na XBOX, ale už je nesehnatelná, jedině po bazarech. Já sám jí dlouho sháněl a nedávno jsem ji se štěstím koupil na Aukru :-)

Pokud si ale seženše GOTY edici, stejně si moc nepomůžeš, protože jsou to dvě DVD, jedno "datadiskové" které se musí stejně nainstalovat na HDD a ze druhého se to pak hraje. Jediný rozdíl je vlastně v tom, že na tom médiu jsou oba datadisky najednou a vyjde to levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pri hrani her se mi dneska postupne objevily tri diody. Hrajem a najednou zacli svitit 3 zelene. Ovladace jsem tedy vypnul pres tlacitko xboxu a off controler a stale mi to na xboxu sviti. nevite co to znamena?

3 zelene? to ako keby boli pripojene 3 ovladace :D

Skus vypnut konzolu a zdroj odpojit od elektriny...potom pripoj a konzolu zapni. Vypnut spotrebice do elektriny je zakladny prvy postup pri poruchach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat : Kinect vyžaduje 190 MB volné paměti. Má základní verze Arcade vůbec tolik paměti nebo je potřeba dokoupit nějaký HDD? Já tam mám volných asi 60 MB a dalších 90 mi zabírají savy ,takže ani kdybych to všechno smazal ,tak těch 190 MB nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasper v Arcade má interní paměť 512 MB, starší revize dostávali Memory Unit, ale teď se přiznám, že nevim kolik (256/512 MB). Každopádně můžeš to vyřešit třeba klasickou USB flashkou (NXE 9199) nebo Memory Unit a nebo HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobry den chtěl sem se zeptat. Mam měněnou dvd mechaniku puvodni již mam objednanou, ale než dorazi tak to potrva. Když nemam puvodni typ tak mi tedy nepujde flešnout na LT+ chtěl sem se tedy zeptat když stahnu hru na Kinect ktere nama achranu wawe 9 ale nižší a Iso teto hry projedu přes ap25s bude mi tato hra fungovat ? nebo je za potřebí i v tomto připadě mit puvodni typ mechaniky ? … děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobry den chtěl sem se zeptat. Mam měněnou dvd mechaniku puvodni již mam objednanou, ale než dorazi tak to potrva. Když nemam puvodni typ tak mi tedy nepujde flešnout na LT+ chtěl sem se tedy zeptat když stahnu hru na Kinect ktere nama achranu wawe 9 ale nižší a Iso teto hry projedu přes ap25s bude mi tato hra fungovat ? nebo je za potřebí i v tomto připadě mit puvodni typ mechaniky ? … děkuji za odpověď

Nejake podivne :D mas menenu mechaniku a mas objednanu povodnu? :D Z vas sa tu pomaly nik nevyzna.

Kinect hry spustis aj na starych flashoch, pretoze nemaju zatial ochranu AP2.5. Takze neviem o akom prechadzani cez ap25s pises :D

EDIT: a s takouto nezrozumitelnou patlaninou mas este v dvoch dalsich topikoch...nemas chybu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja pravě na foru četl že to někomu hodi jen černou obrazovku.Jdou mi všechny palene hry s ochranou nižší než wawe9. Ja mam mechaniku samsung ale měl sem tam mechaniku lite on ta se ale rozbyla, tak sem ji vyměnil ted ale chci Lt+ tak sem si ji znova musel objednat. Tak sem chtěl vědět jestli to stači normalně vyplait a hra mi poběži v pořadku at zbytečně nezničim dvd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ja pravě na foru četl že to někomu hodi jen černou obrazovku.Jdou mi všechny palene hry s ochranou nižší než wawe9. Ja mam mechaniku samsung ale měl sem tam mechaniku lite on. Tak sem chtěl vědět jestli to stači normalně vyplait a hra mi poběži v pořadku at zbytečně nezničim dvd.

Cital si, ze Kinect hry niekomu hodi do ciernej obrazovky, alebo hry s AP2.5 - Fable3, novy NfS, a novy Assassin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu