Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Je to úplná blbost tyhle ty věci,nejlepší je vyměnit celé větrání u xboxu,ale pokud máte Falcon,Jasper nebo Valhallu nemáte co řešit a byla by to totální zhovadilost dávat tam přídavné větrání :) .

Tak k Jasperovi a Valhalle by som Falcon ani zdaleka nepridaval!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobře víš jak to bylo myšleno ..... Pokud nedáš Flacon do uzavřeného prostoru nemáš co řešit prostě ....

Viem ako je to myslene, ale mal som 2 Falcony, ktore boli v servise MS kvoli E74 (prvy po 15 mesiacoch, druhy uz po 7 mesiacoch) a tie konzoly aj ked boli nalezato, ale mali podlozene nozicky a uplne volny priestor! Teraz zatial idu v pohode po vymene zakladnej dosky. Treba mat asi aj stastie na ten ktory vyrobok, ale Falcony su vseobecne este dost poruchove!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Toro řekl bych že jinak by se to asi neprodávalo ne ? ... ale zase na druhou stranu Slim má tolik různých otvorů a větráků že se dívím že neuletí :D

Už se tady na to několikrát odpovídalo . Navíc jestli se jedná o revizi JASPER a nebo SLIM . Chladicí podložka je naprostá blbost . Na světě se prodává věcí , které nemají smysl . Ale vždy se najdou lidi , kteří tomu uvěří a koupí si to . Musíš také trochu přemýšlet .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Toro řekl bych že jinak by se to asi neprodávalo ne ? ... ale zase na druhou stranu Slim má tolik různých otvorů a větráků že se dívím že neuletí :D

Už se tady na to několikrát odpovídalo . Navíc jestli se jedná o revizi JASPER a nebo SLIM . Chladicí podložka je naprostá blbost . Na světě se prodává věcí , které nemají smysl . Ale vždy se najdou lidi , kteří tomu uvěří a koupí si to . Musíš také trochu přemýšlet .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jedna věc .. koupím Slim ale ted zvazuju jestli s Hadrem 250GB nebo s integrovanou pamětí 4 GB vím ty výhody a nevýhody .. jen mě zajímá jestli je ta opotřebovanost te mechaniky jako hodně znát tzn. mechanika se za dva roky nebo dřív porouchá a můžu kupovat novou .. jako je jasný že na 250 GB Hadru se porouchá pozděj ale jako je to citelný ? nebo fakt jen minimální ? .. díky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jedna věc .. koupím Slim ale ted zvazuju jestli s Hadrem 250GB nebo s integrovanou pamětí 4 GB vím ty výhody a nevýhody .. jen mě zajímá jestli je ta opotřebovanost te mechaniky jako hodně znát tzn. mechanika se za dva roky nebo dřív porouchá a můžu kupovat novou .. jako je jasný že na 250 GB Hadru se porouchá pozděj ale jako je to citelný ? nebo fakt jen minimální ? .. díky ..

U mna pred 2 rokmi ako vysiel NXE bola v prvom rade ta skutocnost, ze hranim z HDD som uz konecne nepocul mechaniku, ked citala pocas celeho hrania, o to viac vo vecernych hodinach. Potom sa vyskytol problem s nacitavanim textur v GTA4, co vyriesilo tiez hranie z HDD a nakoniec, ked zacali "odchadzat" flashnute mechaniky :D No a navyse si myslim, ze predides moznemu poskodeniu DVD mechanikou pri pripadnom buchnuti, drgnuti do konzoly, inak ti mechanika vytvori krasnu hlboku ryhu, ze to DVD mozes akurat tak zahodit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U mna pred 2 rokmi ako vysiel NXE bola v prvom rade ta skutocnost, ze hranim z HDD som uz konecne nepocuval mechaniku ked citala pocas celeho hrania, o to viac vo vecernych hodinach. Potom sa vyskytol problem s nacitavanim textur v GTA4, co vyriesilo tiez hranie z HDD a nakoniec, ked zacali "odchadzat" flashnute mechaniky :D No a navyse si myslim, ze predides moznemu poskodeniu DVD mechanikou pri pripadnom buchnuti, drgnuti do konzoly.

no já bych taky rád ten s HDD ale finance nevím no :D ale ja když se díval na to porovnávaní tak mi nepříslo že by Slim bez HDD byl nějak hlučný byl celkem potichu ... ja myslím že to slyšet nebudu... mě jde víc o to jestli ted tem novým modelum se ty mechaniky kazí míň .. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau jak je to s těma MP3 do Xka, vim je tady spusta témat prohližel jsem je ,nemám CD-RW tak jsem to zkusil přes flešku, dočetl jsem se tady že se to má převést do WMA, tak jsem to zkusil, ale v Xku my to jde jen přehrávat, nemůžu to dostat na HDD...?

Ale to musis napalit (AudioCD) z ktoreho ti konzola ripne na HDD. Inak z USB iba prehravat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no já bych taky rád ten s HDD ale finance nevím no :D ale ja když se díval na to porovnávaní tak mi nepříslo že by Slim bez HDD byl nějak hlučný byl celkem potichu ... ja myslím že to slyšet nebudu... mě jde víc o to jestli ted tem novým modelum se ty mechaniky kazí míň .. ?

Na těch mechanikách v nových xboxech nic lepšího nehledej . Na opotřebení budou na tom stejně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu