Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Svítí první tři od začátku proti směru hodinových ručiček. Kdybych to vzal podle ovladače tak je to 1,3,4 kvadrant. Přehřátí asi ne, nebyl 2 dny zapnutý. Bohužel jsem do včerejška nevěděl, že rok výroby je už 2006...

Zdroj jako vždy. Oranžový když není zapnuto, pak zelený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím...před nedávnem jsem někde zahlídl topic, kde byl odkaz na stránku kde člověk prodával díly na x-box? Sháním dvě černé páčky a jedny černý šipky, ale nikde to nemůžu najít?!

Zkus kontaktovat tady: http://console-forum.net/tema/91078-prislusenstvi-a-nahradni-dily-nejen-pro-vas-xbox-360

Jinak jsem našel pouze toto: http://playstation-shop.cz/first-aid-kit-for-controller-xbox-360-717301.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám flash LT 1.1 (ne plusko) a Dash 12611. Já nechci jít na live, ale potřebuju si jen stáhnout kodeky na avi. Ale když jsem to dneska zkusil, tak mi to hodilo nějakou chybu. Tak jsem dal test connection.. to najelo v pohodě, ale chtělo to po mě nějaký update co má 190MB.. tak jsem se na to raději vybodl :D protože jsem se bál,že to bude dash, který blokuje ty některé hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám flash LT 1.1 (ne plusko) a Dash 12611. Já nechci jít na live, ale potřebuju si jen stáhnout kodeky na avi. Ale když jsem to dneska zkusil, tak mi to hodilo nějakou chybu. Tak jsem dal test connection.. to najelo v pohodě, ale chtělo to po mě nějaký update co má 190MB.. tak jsem se na to raději vybodl :D protože jsem se bál,že to bude dash, který blokuje ty některé hry.

To určitě bude nový dash, na Live jedině s novým dashem nijak jinak to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam dotaz koupil sem si harddisk na x360 o velikosti 250 gb a zajima me jestli se na nej daj dat videa pisnicky a take hry (ktere by pak sli bez DVD) z pocitace ? kdyby ste mi prosim mohli odpovedet dekuju

Pročpak zakládáš na stejnou otázku dva topiky ? Už jsi odpověď dostal .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dekuji mam jeste otazku.Ctel sem o xbrebootu atd. , prej teda musim mit dashboard jenom 8xxx.Ale ja mam uz ten nejnovejsi (pro kinect) a chtel bych tam mit taky tu moznost hrat hry bez dvd a hrat z flashky.Kdyby to teoreticky slo muze tomu vadit Flash mechaniky?

S DB který máš už to nejde v žádném případě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha a neda se ten dashboard nejak downgrejdnout.Cetl sem neco o zaloze a pak znovu nahrani.Ptal sem se i jednoho borce na netu a ten rikal ze kdyz mam vsecko na flashce tak staci z ty flashky vymazat ten dashboard kterej tam je a pak se to samo nastavi na ten puvodni.Je to mozny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha a neda se ten dashboard nejak downgrejdnout.Cetl sem neco o zaloze a pak znovu nahrani.Ptal sem se i jednoho borce na netu a ten rikal ze kdyz mam vsecko na flashce tak staci z ty flashky vymazat ten dashboard kterej tam je a pak se to samo nastavi na ten puvodni.Je to mozny?

Není to možné žádným způsobem . Záloha je jen původní FW mechaniky - ale to nemá s DB nic společného .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, nechtělo se mi kupovat original HDD pro x-box tak jsem si koupil jenom externí , můžu z něj sice využívat jen 16 GB ale pro mě je to výhodnější.Nejdříve jsem si na něj nainstaloval zákl DVD oblivionu a vše fungovalo jak má.Potom jsem tam dal dvd s datadiskama a vyskočilo na mě, že k instalaci potřebuju HDD.Jenže já tam ten externí HDD mám a mám na něm ještě 9 GB volného místa, takže by to teoreticky mělo jít nainstalovat ale z nějákého důvodu to nejde.Ani přes game library, tam mi to chvilku něco načítá a potom mě to vrátí zpátky.Je nějáký způsob jak rozjet datadisky k oblivionu na neoriginálním externím HDD nebo mám smůlu?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu