Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jediný co můžeš udělat je, si je (pokud mas dost místa) dát na HDD. Sice při zapnutí hry musí být DVD v mechanice, ale pak se hra načítá z HDD. Takže je to rychlejší a DVD se míň opotřebovává.

Spíš že se mechanika méně opotřebává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dupenka já si myslím že obojí má něco do sebe :)

DVD že by se nějak opotřebovalo tím jak se v mechanice točí, o tom nic nevím - jako že by odstředivou silou data vyletěla pryč :D Nevím jestli jsi měl cd přehrávač, ale já ano a že by se mi po x letech cd-čka opotřebovaly, tak to ne, možná tak mou manipulací poškrábaly ale to nemá souvislost s nadměrným používáním v mechanice. A pokud ano cena DVD je zanedbatelná, no pokud to ovšem není origoš. No a pak tu máme mechaniku, ta se rozhodně opotřebovává jak je v chodu. Takže rozhodně vyhrává mechanika jak cenově při jejím opotřebením a tím že se DVD prostě neopotřebovává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám problém s chatem. Když si založíme chat na xboxu s kámošem tk se neslyšíme. Ještě před pár dny to bylo ok. Připojení k internetu mám, řekl bych dostačující a testy na xku mi prošly ok (stejně tk i u kamaráda).

Jestli ti náhodou neodešel repráček na headestu ..... Nastav si v xboxu,aby si slyšel voice v reprákách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar borci mám pár dotazů ohledně flashe na xbox lt+ přesněji "LT + 1.1"

protože si svůj xbox chci dát na tenhle flash mám pár obav aby se mi nestalo tohle.

1. když mi dají na xbox nový flash nevymažou se mi uložené pozice??

2. půjdou mi staré hry ( Fifa 10, GTA 4, Red dead redemption, Forza 3....)

3. půjdou mi nové hry ( Bulletstorm, Homefront...) s wawe 10,11, a následně nově vydané (Dirt 3, LA: Noire)- jestli nebudou mít novou ochranu

4. když budu mít lt+ už si nebudu muset dělat starosti s hrami s AP 25 (NFS: HP), když tuto hru hraji pomocí bugu (update dasboardu) půjde mi i potom ?

5. jestli to chápu dobře tak lt+ je jen kvůli AP25, a hry s wawe 11 fungují i na starém flashi, při updatu dashe (mám lite-on, koupenou v srpnu2010) a hry dříve řečené v bodě 2 mi jdou

předem díky za odpověď, a omlouvám se za takové otázky, ale na xbox sem "lajk" a nechci přijít o něco do čeho sem dal 7000 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak to je s hraním her z hdd? Budu pořád muset mít dvd v romce, pro kontrolu?

Ano - DVD musí být stále v mechanice .

zdar borci mám pár dotazů ohledně flashe na xbox lt+ přesněji "LT + 1.1"

protože si svůj xbox chci dát na tenhle flash mám pár obav aby se mi nestalo tohle.

1. když mi dají na xbox nový flash nevymažou se mi uložené pozice??

2. půjdou mi staré hry ( Fifa 10, GTA 4, Red dead redemption, Forza 3....)

3. půjdou mi nové hry ( Bulletstorm, Homefront...) s wawe 10,11, a následně nově vydané (Dirt 3, LA: Noire)- jestli nebudou mít novou ochranu

4. když budu mít lt+ už si nebudu muset dělat starosti s hrami s AP 25 (NFS: HP), když tuto hru hraji pomocí bugu (update dasboardu) půjde mi i potom ?

5. jestli to chápu dobře tak lt+ je jen kvůli AP25, a hry s wawe 11 fungují i na starém flashi, při updatu dashe (mám lite-on, koupenou v srpnu2010) a hry dříve řečené v bodě 2 mi jdou

předem díky za odpověď, a omlouvám se za takové otázky, ale na xbox sem "lajk" a nechci přijít o něco do čeho sem dal 7000 :D

1. Uložené pozice se samozřejmě nevymažou .

2. Všechny staré hry ti půjdou .

3. Všechny nové hry ti půjdou , ale musíš updatovat dashboard na nejnovější 12625 .

4. Půjdou ti i hry s AP25 - ovšem patchnuté v ABGX na autofix level 3 .

5. Ano je to tak , ale také kvůli bezpečnějšímu hraní na live ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Před pár dny jsem si koupil chladící podložku pod Xko S

Akorát přední a zadní strana je o několik cm zkosená..

tudíž, zadní část Xka (výstupy) je cca 3 cm vysoko od rovné plochy a přední část (romka, přední usb porty) je 6 cm vysoko od rovné plochy.

( 3 a 6 je pouze orientačně pro představu, přesné parametry nemám)

Může to v nečem vadit? např. při čtení dvd atd? zatím jsem nic nezaregistroval..

Předem dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj chtel bych si koupit x-box 360 kinect pujde mi flashnout?zvladnu to podle navodu nebo musim nake specialni veci myslim neco jajo pandora na psp.nebo bude stacit x box a pristup k netu.diky za odpovedi.

Pokud to bude jen xbox 360 tak nějaké návody jsou, ale nejlepší je si to nechat flashnout u flashera, není to tak lehké jako flashovat psp. A jinak xbox 360 Slim zatím nejde flashnout, pokud by sis kupoval tenhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu