Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
a prosim tě když si koupím jen to : http://www.alza.cz/xbox-360-mafia-ii-dlc-pack-datadisk-cz-d225514.htm#popis

tak mi to taky pojede bez LIVE. sorry za tolik blbích otazek ale vubec tomu nerozumím.

Samozřejmě že ti to pojede bez live - ale musíš k tomu mít základní hru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi, jsem tu už dlouho, ale stále mi nikdo neodpověděl....

Takže, koupil jsem si Xbox koncem ledna minulého roku, je to verze JASPER a je to Elite, a otázka zní, jakou verzi flashe budu nejspíše mít ?? Xko jsem kupoval v Playshopu HREJTE.cz , ale ani tam mi bohužel nebyli schopni odpovědět jakou verzi flashe mám, jelikož si nedatují, jaký flash aplikovali v daném období ... děkuji za odpovědi :) jo , a kdyych měl ten flash 6.1 , rozjel bych hry :WWE Allstars a Shift 2 ?? Dote´d jsem všechny hry rozjel bez problémů, nejnovější mám asi FN Champion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chci se zaptat, mám db 12416 a když mám ve hře red dead redemption achievment awards (odměny na panáčka) tak když si je chci vybrat tak se mi nezobrazí a v okínku s nimi je jen vykřičník, nevíte co stím je. ??

Mám stejný problém, psalo to že to chce připojit k Live a aktualizovat, ale ja na Live nechodím tak jsem to nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj píšu tady znova hlavně ohledně "fleše" , včera jsem updatnul dashboard, na 12625 , hlavně k vůli haní her z fleshky, a aby mi šly hry s novým Wawe, tedy s 11 , ovšem když jsem dnes vypálil hru WWE Allstars, která má již zmiňované Wawe 11, tak mi nefunguje, nejspíš to bude starým flešem, a tak se ptám , jestliže nevím co mám za fleš jestli 6.1 nebo LT, bude nutné ho upgradnout nebo to půjde nějak vyřešit, moc děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj píšu tady znova hlavně ohledně "fleše" , včera jsem updatnul dashboard, na 12625 , hlavně k vůli haní her z fleshky, a aby mi šly hry s novým Wawe, tedy s 11 , ovšem když jsem dnes vypálil hru WWE Allstars, která má již zmiňované Wawe 11, tak mi nefunguje, nejspíš to bude starým flešem, a tak se ptám , jestliže nevím co mám za fleš jestli 6.1 nebo LT, bude nutné ho upgradnout nebo to půjde nějak vyřešit, moc děkuji za odpovědi :)

vsetky hry, ktore nemaju ochranu AP2.5, idu spustit na kazdom flashi (aj s AP2.5 po DB Bug 12416). Zalezi od flashu, ci treba este patchnut iso na nizsie wave, alebo pri 1.6 pouzit aktivacne dvd atd.

ked napises, ze hra nefunguje, tak to treba aj rozpisat, ze co je to "nefunguje"...ak chces nejaku radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže, když ho spustím v Xku, ukáže se Play DVD, tak na to kliknu, a zobrazí se pouze logo Xboxu a nápis, žádná chybová hláška nebo tak, a když dám Ačko, tak tam je panel od vdeo přehrávače, takže se to DVDčko chová jako film ale nejde přehrát, jinak hra WWE Allstars ještě není v databázi Abgx360, zkusím to ještě jednou vypálit, jestli se to nějak nepokakalo tam, jinak nwm.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže, když ho spustím v Xku, ukáže se Play DVD, tak na to kliknu, a zobrazí se pouze logo Xboxu a nápis, žádná chybová hláška nebo tak, a když dám Ačko, tak tam je panel od vdeo přehrávače, takže se to DVDčko chová jako film ale nejde přehrát, jinak hra WWE Allstars ještě není v databázi Abgx360, zkusím to ještě jednou vypálit, jestli se to nějak nepokakalo tam, jinak nwm.... :(

Pokud se ti objevilo to logo a panel na přehrávání, tak to máš asi špatně palnuté. Přes co vypaluješ? Jestli přes ImgBurn a nedal jsi .dvd vypálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud se ti objevilo to logo a panel na přehrávání, tak to máš asi špatně palnuté. Přes co vypaluješ? Jestli přes ImgBurn a nedal jsi .dvd vypálit.

Vypaluji přes ImgBurn, vypálil jsem již tak 22 her, a 2x tuto hru, dal jsem vypálit .dvd, ale o5 to nejde, nwm čím by to mohlo být , možná tim novým wawe 11 ale nevím jestli to není blbost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vypaluji přes ImgBurn, vypálil jsem již tak 22 her, a 2x tuto hru, dal jsem vypálit .dvd, ale o5 to nejde, nwm čím by to mohlo být , možná tim novým wawe 11 ale nevím jestli to není blbost....

Aky vlastne mas flash? Ci ani nevies? Odkedy mas flashnutu konzolu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby jsi polistoval pár příspěvků nahoru, všiml by sis že jsem se na to již ptal, takže ještě jednou : Konzoli jsem kupoval v PlayShopu Hrejte.cz, kupoval jsem jí 18.1.2010 a zakoupil jsem jí už flešnutou, nevím co mám za flesh, takže ani nevím jestli je teoreticky možné že mi hra pojede, jelikož hra obsahuje Wawe 11, a v horším případě mám flash 6.1 - nikdy jsem nepoužíval žádné aktivační DVD nebo nějaký jinou vychytávku, hra mi vždy jela, v tom lepším případě mám LT ale tomu moc šance nedávám, jinak na Skype daného PlayShopu jsem se ptal, co bych měl mít teoreticky za flash, ale oni si nedatují v jakou dobu dělaly ty a ty flashe, takže, další otázka, pokud bych měl Flesh : 6.1 , byla by šance abych hru s Wawe 11 rozjel ?? Děkuji, že se tady se mnou tolik se*ete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už jsem ti odpovídal já i trezzor : Od FW flashe 1.61 nezáleží na wave - spustíš vše - i wave 11 . Dalšími podmínkami je správně aktualizovaný DB na 12625 a správně vypálené DVD .Jestli tedy máš splněné první dvě podmínky , tak chyba bude už jen ve špatně vypáleném DVD . Na jaká DVD vypaluješ ? Na stolním PC a nebo ntb ? Psal jsi sice,že jsi už vypálil 22 her ,ale to neznamená že vypalovačka třeba neodchází a neslábne . Máš možnost to vypálit na jiné ( kvalitnější ) vypalovačce ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj když dostanu ban na konzoli (xbox 360) to už nemůžu hrát ani normálně offline? Děkuji prostě ne po netu :)

Ban na konzoli znamená jen to že se již nikdy nebudeš moci připojit na live a ztrátu záruky . To je vše - na hraní offline to nemá žádný vliv .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam otazku. kamos ma flas, mel v mechanice cod: black ops o kterem nevedel a pripojil se na live. od te doby mu pise cod: unrecognized disc atd.. to mu nejak zablokovali tu hru?

Ať zkontroluje přes ABGX ( BURNED DVD ) jestli má to COD BO ošetřené na AP25 ( pravděpodobně ne ) . Tím že se připojil na live , tak asi aktualizoval DB na 12625 a tím mu COD BO nejde . Jaký FW flashe má ? Jestli nemá LT + , tak už mu nepůjde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu