Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím,

právě si kupuju Xbox a mám trochu zmatek ve dvou věcech.

1 - jak je to s kartama s Microsoft pointy? Jsou dělané pro každý stát zvlášť, tzn. je karta jen pro ČR, jen pro UK, jen pro Německo, atd...nebo je prostě jedna karta pro celou Evropu, jiná pro Ameriku a další pro Asii?

2 - když si chci koupit DLC ke hře, odkud ho můžu stáhnou, aby fungovalo? Na PS3 je to tak, že pro hru koupenou v Evropě můžu koupit DLC jen na evropském PSN, pro hru koupenou v Americe jen na americkém PSN... Vzhledem k tomu, že karty s Microsoft pointy pro USA jsou o hodně levnější než ty u nás, docela rád bych nakupoval jen na americkém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo a ještě jedna věc. Všimnul jsem si, že na tom Live jsou i hry, které se nekupují za Microsoft pointy, ale normálně za peníze. Můžu normálně platit svou platební kartou i na účtech jiných států, třeba na tom americkém Live? Sony to třeba u PSN kompletně blokla a kartou vydanou u nás jde prostě zaplatit jen na českém PSN, nikde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

codek... http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=xbox+live&x=0&y=0, takto si to vem, za 12ti měsíční gold u nás zaplatíš 1500 cca. (officiálně) (tady na CF se dá sehnat i za 900 nebo nějak tak) a tam stojí 47$, což je 800,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně. Co jsem se díval do našich a anglických eshopů, koupím 4200 pointů za cca 1250 jak u nás, tak v Anglii. Je možné, že to někde i bude levněji, proč ne. Jenže amerických 4000 koupím za polovinu, tak za 650 se na eBayi seženou v klidu a za takovou cenu české nebo anglické neseženu ani omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám starý xbox core a chci na něj vypálit hry nevím jaký wawe jim mám dát, fungují mi hry s wave4 - tekken 6. Když jinou hru(crysis 2-prý 11th wave, portal 2) projedu 360 waves patcherem a objeví se mi "wave??" co mám dělat když to patchnu na wave4 a zkontroluji přes abgx pak nesedí crc:

video,

V0,

V1,

PFI

jak jinak můžu změnit wave??

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží na tom jaký máš flash - máš asi starý a pravděpodobně musíš patchovat na wave 2 . Patchovat hry na wave 4 nemá význam . Iso se kontroluje před opatchováním.Po opatchování ti to bude vždy vykazovat chybu - protože je iso změněné .

Máš také nejnovější DB ? Hry s wave 11 ti na starém DB nepůjdou . Musíš mít 12625 . Stáhneš ho tady :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to nepůjdou jen tyhle 3 hry nebo je jich víc??? To bych si je aspon zahrala a pak aktualizovala. Jde nový dashboard vrátit na starší nebo ne?

Nejde se vrátit zpět... Těch her je o něco víc Fable 3, Assassin’s Creed: Brotherhood, Need For Speed: Hot Pursuit ,Call of Duty: Modern Warfare 2 ,Call of Duty: Black Ops a Halo: Reach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde nějak změnit z CZ na USA ? aniž bych přišel o savy a G ?

A co by jste mi doporučili když si chci platit asi vždycky 5 měsíců v roce abych mohl multiplayer, a nemam ani nebudu mit flash ? CZ nebo USA ůčet ?...co jsem tak pobral tady na foru tak na USA ucet koupim o 50% levnejsi pointy než v CZ...a s hrama je to jak ? když mam USA ucet musim kupovat i nějaké USA hry ? a jsou ty hry levnejší než v CZ ?

Prosím o radu jestli mám mít CZ účet nebo USA..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jde nějak změnit z CZ na USA ? aniž bych přišel o savy a G ?

A co by jste mi doporučili když si chci platit asi vždycky 5 měsíců v roce abych mohl multiplayer, a nemam ani nebudu mit flash ? CZ nebo USA ůčet ?...co jsem tak pobral tady na foru tak na USA ucet koupim o 50% levnejsi pointy než v CZ...a s hrama je to jak ? když mam USA ucet musim kupovat i nějaké USA hry ? a jsou ty hry levnejší než v CZ ?

Prosím o radu jestli mám mít CZ účet nebo USA..

Je jedno jestly máš USA nebo CZ na obou ti pudou evropský hry jen ten USA má bohatší marketplace a budeš na něj muset kupovat US ms body ty evropský ti na něm fungovat nebudou a naopak. U live je to jedno jeden kod funguje na všech regionech.

Sám mám od začátku USA účet a hry kupuju jak u nás tak v UK ale pozor když budež kupovat hry (na dvd) z US tak je na evropskejch konzolích nepustíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je jedno jestly máš USA nebo CZ na obou ti pudou evropský hry jen ten USA má bohatší marketplace a budeš na něj muset kupovat US ms body ty evropský ti na něm fungovat nebudou a naopak. U live je to jedno jeden kod funguje na všech regionech.

Sám mám od začátku USA účet a hry kupuju jak u nás tak v UK ale pozor když budež kupovat hry (na dvd) z US tak je na evropskejch konzolích nepustíš.

Aha takže asi vytvořím nový ůčet (USA) [Jdou nějak na novy ucet dostat ze stareho savy nebo body ?]

A jak zjistím jestli mám USA nebo CZ konzoli...a jak zjistím jaké národnosti jsou hry ?

Jinak takže USA učet ma vyhody v tom ze je levnejsi multiplayer a ma bohaty Markplace ano ? má to i nějaké zápory ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam dotaz jde nejak jednoduse abych mohl zapojit xbox do vga monitoru kde nemam repracky. A aby mi zvuk sel do sluchatek steelseries siberia : dva jacky mikrofon a audio, a do nich i live chat . Proste obraz vga a audio a live chat do tech sluchatek ?

Sent from my iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu