Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
jo takže když na jedný konzoly mě zabanujou tak na tý druhý (když budu hrát) origa nemůžu dostat ban za to že s tim účtem mě minule zabanovali ?

Musíš si uvědomit, že BAN není nikdy na ten účet :) .... Protože se BANUJE za to, že ti zjisití, že máš upravený Firmware v mechanice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, chtěl bych se zeptat...

Mám TV, při nastavení obrazu na PAL-50 je obraz dobrý, při nastavení na PAL-60 je velmi špatný, problém je v tom že 2 hry (Tekken 6 a Star Wars The Force Unleashed II)

si vyžádají přenastavení obrazu na PAL-60 tedy na ošklivý obraz. Jde s tím něco dělat a proč se to děje?

Moc díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
u mě je to až tak že na PAL-60 mám co dělat abych přečetl text v menu :(

To je nejspíš televizí. Jestli máš možnost zkus to na jiné ;)

mam dotaz, když teda MS rozpozná ten fw tý mechaniky, kyž budu chtít hrát přes live origo ale budu mit flashlej xbox je to jako kdybych hrál neoriginalku přes live nebo mi ban vůbec nehrozí když hraju origo.

Ta možnost je tu vždycky. Odhaluje se to hlavně při BANovacích vlnách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

mám problém najít linky na stahování her. Před nějakou dobou zde byla sekce her a k nim byly přiložené linky na stahovaní. Popřípadě bych potřeboval poradit ohledně vypalování a všeho s tím spojené. Vím, že to někde na tomto fóru bude, ale už to hledám 2 dny a nic. Moc prosím o pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Zdravím, mám dotaz ohledně nového dashboardu...prý přepíše FW mechaniky...to by mi nevadilo (i kdyz je flashla), ale co chci vedet je jestli ji to prepise tak ze uz nepujde hrat palene hry nebo detekuje flash a zabanuje mi ucet?

2. Kdyz si stahnu ten beta dashboard a pos*re se mi konzole muzu reklamovat flashnutou?..poznaji to? kdyz to prepisuje FW mechaniky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. Zdravím, mám dotaz ohledně nového dashboardu...prý přepíše FW mechaniky...to by mi nevadilo (i kdyz je flashla), ale co chci vedet je jestli ji to prepise tak ze uz nepujde hrat palene hry nebo detekuje flash a zabanuje mi ucet?

2. Kdyz si stahnu ten beta dashboard a pos*re se mi konzole muzu reklamovat flashnutou?..poznaji to? kdyz to prepisuje FW mechaniky?

Nový DB ti přepíše fw mechaniky tak i flash - nebudeš moct hrát pálanky. Reklamovat flashnutou můžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeden velmi hloupý dotaz :)

mám DB 2.0.12611.0 (tzn dost starej co sem tak koukal)

na Live nelezu

nejspíš mám LT 1.1 (nechal sem si X360 flashovat asi před +- rokem)

půjde mi spustit L.A. Noire, když jí opatchuju etc?

edit: tak sem si odpověděl sám, podle všeho stačí DB 2.0.12625.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar, jde poznat jaky mám flash mechaniky? Nechával jsem flashovat asi před půl rokem, všude čtu něco o patchování a wave atd., každý mi říká že hru nejdřív musím opatchovat, protože jinak nepůjde, ale nedávno jsem stahnul dirt3 nebo crysis2 nepatchoval jsem to, normálně jsem to vypálil a vše jede v absolutním pořádku. Akorát to chtělo update DB. Jediné co mi nejde a píše, že disc is unreable, je NFS HP2. Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar, jde poznat jaky mám flash mechaniky? Nechával jsem flashovat asi před půl rokem, všude čtu něco o patchování a wave atd., každý mi říká že hru nejdřív musím opatchovat, protože jinak nepůjde, ale nedávno jsem stahnul dirt3 nebo crysis2 nepatchoval jsem to, normálně jsem to vypálil a vše jede v absolutním pořádku. Akorát to chtělo update DB. Jediné co mi nejde a píše, že disc is unreable, je NFS HP2. Díky za vysvětlení.

Asi máš LT 1.1, tento flash nerozjede hry s AP25 - to je to, jak pořád čteš že se to musí patchovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu