Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Xbox live profil lze vytvořit přes PC nebo přímo v Xku, výhodou vytvoření v Xku je to, že můžeš získat měsíční GOLD zdarma... Pokud už máš jakýkoli XBOX připojený k Live, můžeš přes funkci "recovery gamertag" stáhnout profil do konzole. Profily lze dále mezi konzolemi přenášet přes flashku, xbox hdd nebo transfer kabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem tu zpátky s přetrvávajícím problémem. Psal jsem sem pár týdnů zpátky, možná si někdo na ten muj "případ" vzpomene :D ... Pro osvěžení sem vložím mé původní příspěvky, na které reagovali Zoombik a Toro.

"Mám problém, největší asi s pamětí ... byl jsem teď delší dobu (cca půl roku) bez připojení k internetu, takže jsem nemohl stahovat žádné nové hry. Poslední hra co jsem stáhl a úspěšně vypálil a fungovala byl Mortal kombat (wave11) ... Teď když jsem konečně zpět online, jsem si hned chtěl stáhnout nějákou novou hru. Zvolil jsem Duke Nukem Forever (taky wave 11 stejně jako MK) takže by mi to teoreticky tak mělo fungovat, ne? No ale nefunguje, hra se v xboxu tváří jako film, píše to play dvd....hru jsem normálně stáhl, rozbalil, nechal prověřit v abgx360 a potom opatchoval v 360 games patcheru (jestli jsem někde udělal chybu myslim si, že nejspíš tady, za ten půlrok už si moc dobře nepamatuju jak se přesně co má udělat..) Nevim jaký potřebuju mít Current Wave: zkoušel jsem 2 a 3 ani jedno nefungovalo...vypaloval jsem v imgburn na nejnižší rychlost, a na dvd verbatim. Verzi dashboardu mám 2.0.12625.0. Takže otázka zní, kde se stala chyba, a proč mi hra nejde spustit? Předem dík za odpovědi."

Takže co se od té doby událo, koupil jsem si pack prázdných dvd a zkoušel jsem vypálit uplně jinou hru než toho DNF a to Deus Ex. Furt stejn problém. Nedalo mi to, tak jsem stáhl starou hru moto GP 2010/2011 která má wave 4 tak to jsem jednoduše opatchoval pomocí programu ppf-o-matic3, a hra funguje. Nevím teda, kde a vubec jakou chybu bych mohl dělat při patchování v tom 360WavesPatcheru??? Už mě opravdu nenapadá co bych mohl dělat špatně, nebo jak to udělat nějak jinak? S verzí dashe 2.0.12625.0. bych měl spsutit ještě hry (10th - 11th Wave) ne? Což jsou třeba právě ty Duke nuke, Deus ex a nebo třeba L.A Noire ... Zkuste mi někdo prosím poradit co bych mohl dělat. Mám poslední verzi abgx360 správně nastavenou, kterou hru vždy nejdřív prověřím (vše v pořádku) po tomhle kroku hru opatchuju v 360WavesPatcheru na wave 3 (verzi flashe mam 1.5) a pak to vypálim v imgburnu rychlostí 2X . A nefunguje to :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mpik: A jakou máš verzi flashe? Předpokládám, že nějakou starou verzi, tak LT 1.6, když musíš patchovat na nižší wave. Podstatné je, že u wave 12 a 13 už patchování nefunguje a musí být nový flash tak či tak. Nejsem si jist, jak to je u wave 11, ale tuším, že zde by mohlo být jádro problému...

Jinak samozřejmě, že ke spuštění wave 10 a wave 11 stačí DB 2.0.12625.0, ale verze flashe je druhá věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mpik: A jakou máš verzi flashe? Předpokládám, že nějakou starou verzi, tak LT 1.6, když musíš patchovat na nižší wave. Podstatné je, že u wave 12 a 13 už patchování nefunguje a musí být nový flash tak či tak. Nejsem si jist, jak to je u wave 11, ale tuším, že zde by mohlo být jádro problému...

Jinak samozřejmě, že ke spuštění wave 10 a wave 11 stačí DB 2.0.12625.0, ale verze flashe je druhá věc...

verzi flashe mma LT 1.5 a teď jsem koukal, že mam víc her co jsou wave 11 např crysis 2, NFS: Shift2, Mortal kombat a ty fungujou bez problému. Chyba musí být tedy někde jinde, ale vubec už mě nenapadá kde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam dotaz (spis potrebuju neco upresnit)

vysel novy LT+ 2.0. Nyni mam LT+ 1.91

od flashera mam slozku s nasledujicimi soubory:

Dummy.bin

Identify.bin

Inquiry.bin

Key.bin

Lite_CFW.bin

Serial.bin

jf.log

mechanika: LiteOn: PLDS DG-16D2S 0251

Je moje myslenka, ze pripojim mechaniku pres SATA do PC a pres Jungle Flasher za pomoci vyuziti techto souboru jenom pushnu novy FW spravna?

nasel jsem milion navodu ale vetsinou se zabyvaji flashem v kombinaci s vycitanim klice...

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, dneska mi prisel xbox a chtel jsem se zeptat. Jsou tam profili od minuleho uzivatele, da se nejak smazat nastaveni a komplet hdd, aby byl xbox jako novy, ale samozrejme aby se nesmazal flash( ale to asi nepujde, kdyz je flashla mechanika, ze?) ale radeji se zeptam, a jeste jedna otazka. Jaky je nejnizsi Dash pro hrani s kinectem? A da se nejak zjistit, co je na xboxu za verzi flashu? Bez toho abych musel pripojovat mechaniku k PC

Ps: jsem se dival do menu a pise mi to ze mam Dash 2.xxxx uz presne nevim, uz jsem pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu