Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Snažím se flashnout mou liteon na LT+2, ale ani za boha ji nemuzu zobrazit v jungleflasheru...

Normalne pripojim sata kabel do sata1 a do liteonky, napajim to z konzole, tak v cem je problem?

sata raid mam v biosu vyplej. VIA kartu nemam

musim to bootovat s pocitacem, nebo to staci ripojit po nastartovani pocitace ? bo mi to nejede ani jednim zpusobem :D

EDIT: v dosflasher64 se mi objevi na portu 0xA800 ale v jungleflasheru ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V menu nebo v nastavení ta možnost nikde není... Můžeš ztlumit výstupní zařízení, kam je HDMI zapojeno nebo zkus zapojit AV kabel vedle HDMI (rozlousknutý) a nezapojit jej... Moc ale nechápu, o co ti jde.... Hrát bez zvuku? nebo zvuk vyvézt z AV konktoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám xbox slim flash 1.91LT, mám otazku ohledně nového flashe, má cenu dávat teď přeflashovat? jde mi hlavně o Battlefield a Call of duty. Pojedou mě zaručeně? Mám dost starších her co nemám dohraných tak na to nijak nespěchám, ale i když bych si zahral Gears 3 nebo rage. Mám tedy počkat do konce měsíce nebo jít do toho hned?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau chtěl bych si koupit xbox a chci se zeptat jako velký fanda assassins creed serie jestli se tam dají dát cz titulky a jak díky

Do ASSASSINA cz na xbox není a dát si je tam nemůžeš . Xbox není PC aby jsi mohl upravovat programy .Některé hry se dají sehnat už upravené s češtinou na SHARE-FORU ve V.I.P. sekci .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste se zeptam. Mam tedka v Xboxu nejaky stary Flash a DB 2.0.12625.0 . Sice v menu mam polozku kinect, ale mam strach ze mi nepojede. Dneska mi ma kinect prijit a tak se chci zeptat. Pokud dam do Xboxu hru pro kinect (original) asi to po me bude chtit aktualizovat DB, tak abych tu hru sputil budu asi muset DB aktualizovat, ze ?? A potom vcera jsem vyzkousel vypalit hru Zumba pro kinect a kdyz jsem to dal do xboxu, tak se mi ukazalo jenom play DVD, takze by to mohlo asi byt starsi verzi flashe? Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Do ASSASSINA cz na xbox není a dát si je tam nemůžeš . Xbox není PC aby jsi mohl upravovat programy .Některé hry se dají sehnat už upravené s češtinou na SHARE-FORU ve V.I.P. sekci .

Ale ano de to :), ale jen některé hry. Stačí jen mít flash / JTAG. A ty správný prográmky. A Assassins Creed je na share-foru už v CZ předělané tuším. :)

Edit: Tak není jsem koukal a není tam. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je škoda že ten assassin nejde s titulkama a ještě bych se chtěl zeptat jestli xku bude vadit když se u nás u televize přes přepěťovku na večer vypíná všechno ať to nesvítí a taky co je lepší dát si na live za zemi česko nebo UK? díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale ano de to :), ale jen některé hry. Stačí jen mít flash / JTAG. A ty správný prográmky. A Assassins Creed je na share-foru už v CZ předělané tuším. :)Edit: Tak není jsem koukal a není tam. :P

Předpokládal jsem že má normální konzoli tak bylo zbytečné abych mu o JTag psal . Kdyby ho měl tak se na to neptá a ví to .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je škoda že ten assassin nejde s titulkama a ještě bych se chtěl zeptat jestli xku bude vadit když se u nás u televize přes přepěťovku na večer vypíná všechno ať to nesvítí a taky co je lepší dát si na live za zemi česko nebo UK? díky za odpověď

Ne nevadí to u nás se to taky vypíná na noc at to nesvítí :D a jinak bych taky asi volil UK live :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je škoda že ten assassin nejde s titulkama a ještě bych se chtěl zeptat jestli xku bude vadit když se u nás u televize přes přepěťovku na večer vypíná všechno ať to nesvítí a taky co je lepší dát si na live za zemi česko nebo UK? díky za odpověď

Samozřejmě to nevadí - jen je nepříjemné že nezůstane nastavený čas a datum . Potom je v savech podle časového údaje guláš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu