Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Jinak tu češtinu můžes importovat z PC verze hry vetšinou. Já si chtěl přeložit Hunted, a koukám slot na češtinu tam je, akorát je to tam napsaný anglicky. ;) Tak jsem to tam hodil z PC, protože ta s češtinou vyšla. ;) Jinak já mam LITEON iHAS 124-19 B ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok a jaký přesně typ je na to nejlepší ?

Novy firmware pro vypalování imax burner je napsaný pouze pro vypalovačky Lite-On řady iHAS 124-XX typ B (nebo místo 124 může být 224 až 624, jedná se o označení modelu řady, kdy přibývají další funkce, stačí základ nejlevnější 124). Důležité je ověřit, že je to typ B (napsáno na štítku)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus, už sou to asi dva roky co sem si pořídil x360 a od tý doby sem se přestal nějak zajímat o všechen ten technickej vývoj a jenom sem pařil :D teď sem dostal zálusk na slim a kinect a chtěl bych se zeptat na pár věcí, tak se omlouvám za svoji neznalost...snažil sem se hledat ale nenašel sem odpovědi na všechny svoje otázky..hodně sem zaspal dobu a co si tak pamatuju je že mám flash nějakou verzi 1,6 a že pro hry od 4th wave dál sem používal aktivační disk kde sem měl jakýsi activate iso...teď sem koukal že do slimu se dává LT+ 2.0 tak se chci zeptat jestli mi všechny moje hry bez problému půjdou? a jestli se kinect hry musej nějak speciálně vypalovat případně s nima něco speciálního provádět? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Promiň, dík zkusím to. Když hraju třeba CS: S na PC tak mám ping hodně kolísavý chvilku 12 a pak to najednou z ničeho nic skočí na 3000 a pak to jen pomalinku klesá až na 12 a pak znovu. Kdybyste někdo věděl co by mohlo být špatně, tak každou radu přivítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Promiň, dík zkusím to. Když hraju třeba CS: S na PC tak mám ping hodně kolísavý chvilku 12 a pak to najednou z ničeho nic skočí na 3000 a pak to jen pomalinku klesá až na 12 a pak znovu. Kdybyste někdo věděl co by mohlo být špatně, tak každou radu přivítám.

dej si rychlejší net se stabilním pingem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam jen takovej jednoduchej dotaz, tady na foru mi to vyhledavac nenajde ana googlu jsem nasel jen hodne stary odkazy, na forech treba odpovedi z roku 2009, jak je to dnes s tim, kdyz dostanu ban, tak mi to zabanuje i HDD a nemuzu ho pouzivat ? Ptz predtim to tak myslim bylo, ne ? Pak se psalo, ze kdo to tak ma tak mel updatnou na jakousi verzi DB a to pomohlo. Dneska kdyz dostanu ban tak mi to banne i hdd ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam jen takovej jednoduchej dotaz, tady na foru mi to vyhledavac nenajde ana googlu jsem nasel jen hodne stary odkazy, na forech treba odpovedi z roku 2009, jak je to dnes s tim, kdyz dostanu ban, tak mi to zabanuje i HDD a nemuzu ho pouzivat ? Ptz predtim to tak myslim bylo, ne ? Pak se psalo, ze kdo to tak ma tak mel updatnou na jakousi verzi DB a to pomohlo. Dneska kdyz dostanu ban tak mi to banne i hdd ?

To už dávno ( od update na DB 9199 ) neplatí . Takže když dostaneš ban , tak se jen nepřipojíš na live a konzole ztrácí záruku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu